Internetsebesség-teszt statisztika a felhasználó gazdaneve szerint

Ez mutatja a 100 legnépszerűbb országot, a letöltési és feltöltési sebesség szerint rendezve. A letöltési sebesség kétszer olyan fontos, mint ebben a sorrendben.

Elsősorban a medián értékben bízunk; megbízhatóbb, mint a tiszta átlagérték. Az alsó kvartil (Q1) és a felső kvartilis (Q3) is megjelenik. A medián, a Q1 és a Q3 adhat képet a teszteredmények statisztikai eloszlásáról.

Language:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , PL , SK , UK , RO , CZ

Internetes sebesség grafikon a világon

Letöltése

Feltöltés

Válasz

A 100 legjobb ország

Ezeket a statisztikákat az IP fordított rekordjának (hostnév) TLD használatával állítják össze. Egyes országok több TLD-t használnak (például .co.uk, .net.uk). Kattintson az ország nevére (ha lehetséges) a részletes statisztikák megtekintéséhez.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 OrszágTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg469,079,31339,1665,0433,741,29243,9707,5225714
2.Israelnet.il346,642,09247,7541,7106,818,3758,89105,4206915
3.Francefr384,849,61204,6581,9295,728,99143,5483,829111623
4.Japanjp414,872,24201,6557,7375,349,77137,9469,22781525
5.Brazilcom.br258,847,88165,0411,7153,223,6189,08235,344142446
6.Australiaau268,052,24185,3480,653,1519,2645,5572,953291935
7.Brazilnet.br306,859,96160,6500,2188,536,1694,42312,437132347
8.Spaines262,339,66153,5406,5211,325,7196,94305,335141733
9.Latvialv213,343,64153,7359,4241,817,3983,71603,164363952
10.Chilecl276,936,84133,0432,7261,813,8293,10439,14291638
11.Switzerlandch283,157,04142,2446,0119,225,8360,48101,923101520
12.Luxembourglu233,157,70134,5412,2130,223,9154,69216,520151821
13.Netherlandsnl231,544,40133,4331,5110,924,8048,47103,537121726
14.Canadaca237,843,86121,9350,7142,511,0438,06156,03291731
15.Moldaviamd157,319,1191,50301,5147,29,8594,22264,33051039
16.Brazilbr212,240,6292,62296,2157,821,7591,41224,157193145
17.United Statesus179,421,62117,0273,8136,84,1837,76177,3119233686
18.Colombianet.co211,238,63110,9330,6123,221,7142,52103,940122029
19.Morocconet.ma69,1631,9886,3992,4969,0319,6089,4198,3660264360
20.Polandcom.pl256,442,5092,89350,8126,124,8772,73150,12081320
21.Montenegrome212,015,32102,5507,0208,06,5938,30541,84443051
22.Mexicocom.mx124,726,6688,06174,397,9313,2563,26141,948172957
23.Polandnet.pl208,633,6492,99304,898,3918,0052,7499,872191320
24.Bulgariabg226,730,2186,84306,9201,211,6357,04313,13341637
25.Hungaryco.hu163,731,3677,45235,279,5429,0963,74114,11481015
26.Denmarkdk224,434,4490,61299,9188,68,9233,13241,03992743
27.Romaniaro167,730,8077,26256,7134,214,9158,93197,346131839
28.Portugalpt136,629,7588,11210,782,8611,2437,21101,659344763
29.Belgiumbe179,239,9989,77282,846,3310,7821,4331,9432182231
30.Russiaru116,624,3869,6498,62108,213,1560,2795,004092545
31.Hungaryhu206,823,2982,35279,9113,110,4429,8195,9832111933
32.Swedense178,918,6081,56248,1119,09,0329,88100,748132945
33.Colombiaco113,127,9569,17129,4100,715,8447,5377,6372425869
34.Australiacom.au175,327,7181,38276,233,938,2520,6246,6549122349
35.United Arab Emiratesnet.ae137,822,1265,32144,584,3611,7148,0495,7336111423
36.Bangladeshcom.bd66,1529,2957,5192,4467,5730,4953,4890,293071118
37.Indiain98,3129,3358,73116,089,9919,4049,52105,943202947
38.Réunionre145,721,3970,26240,4103,910,6426,04158,272424754
39.Lithuanialt182,731,1369,39168,4151,35,3027,20114,742122545
40.Norwayno118,320,0963,57140,678,8611,5534,0182,2340162746
41.Slovakiask152,322,8164,86199,771,637,6930,0594,1630111932
42.Polandpl168,219,2563,81229,268,076,9224,4267,1336152539
43.United Kingdomco.uk168,626,7166,57206,092,986,8417,8472,6648173549
44.Mexiconet.mx90,1422,2364,73127,558,695,5317,9070,6376345486
45.Indiaco.in72,1529,2351,8791,0367,2612,0142,3584,7651173753
46.Estoniaee121,421,5160,50143,177,545,2423,9377,9137102340
47.Bangladeshnet.bd60,7427,1547,2376,2859,3227,4850,1578,832181118
48.Ukraineua99,7321,8049,6487,1575,1812,4544,3589,9936173052
49.Germanyde119,722,8157,80128,040,4510,0525,9543,1538162235
50.Ukrainenet.ua45,1022,4845,1248,5948,2317,9645,7858,2746335052
51.Dominican Republicnet.do63,4416,1255,2789,5729,286,9622,0641,00874151142
52.Austriaat102,220,0755,36126,034,888,4919,0539,0842152337
53.Czech Republiccz124,522,1152,72124,776,449,6723,3757,9335132033
54.Italyit148,620,7852,58145,6100,46,4619,2793,1146173153
55.Finlandfi118,621,3152,95132,076,006,1614,5146,6267355377
56.Australianet.au124,225,7648,64213,021,386,1814,7937,7053183153
57.Mexicomx84,6717,5649,23109,341,716,0213,4659,8382374762
58.Icelandis101,120,4144,78127,659,798,1320,9449,4761175976
59.Indonesiaco.id75,5211,9843,46103,253,925,2020,4956,0781446276
60.New Zealandco.nz130,311,1745,59142,962,653,2015,8981,371283449189
61.European unioneu138,019,5743,9698,84100,57,7119,0686,8436101732
62.Cypruscom.cy132,314,1939,30130,966,397,5827,1276,344391452
63.Belarusby50,6614,4833,5684,5143,3012,4937,2665,5774455161
64.Malaysianet.my87,4612,1443,1199,6445,525,1516,8272,4856194063
65.Indianet.in55,4920,7434,9570,9255,0911,0431,6165,6556274261
66.Serbiars123,815,8340,59179,163,624,6913,0158,2034142332
67.Irelandie57,6019,9037,3971,1127,083,8813,0444,4783284785
68.Greecegr91,4212,9538,6695,1648,932,839,1531,1459213261
69.Sloveniasi78,2114,0430,4792,5958,505,3519,8341,6075172556
70.Colombiacom.co93,3610,3830,65113,230,783,9415,3133,73792133114
71.South Africaco.za42,199,6626,8550,2226,723,4313,7230,5371163366
72.Armeniaam55,6012,8327,5047,3230,031,794,9618,7111080105135
73.Paraguaycom.py83,394,0722,5385,4327,860,3313,6648,601464251264
74.Ecuadornet.ec45,8812,0324,5973,7418,284,597,3215,291177280173
75.Argentinacom.ar41,447,5120,3553,7035,732,3610,7250,131214372219
76.Thailandco.th48,189,2823,4371,4321,791,754,488,3414787110202
77.Uzbekistanuz29,7612,4821,2337,6911,382,795,6513,46156108139197
78.Indonesianet.id38,666,5319,3135,5625,232,145,7218,661055573157
79.Croatiahr48,366,0017,6447,6226,921,937,2225,0283284470
80.Georgiage22,429,3018,3729,967,271,563,8910,0112587103124
81.Kazakhstankz24,306,3716,5631,1210,101,154,429,84151100145181
82.Argentinanet.ar41,677,0514,7750,4140,060,896,6734,731334787166
83.Turkeycom.tr25,886,1715,0634,009,361,784,009,911035991111
84.Indonesiaid33,665,6813,8245,2321,231,275,8730,001143866104
85.Boliviabo17,514,8111,2816,453,051,272,003,0613396100118
86.Bosnia and Herzegovinanet.ba17,758,099,9123,404,120,621,985,1676384973
87.Madagascarmg13,764,158,1919,057,930,711,836,1514387117176
88.Kenyaco.ke13,933,816,5819,225,800,522,616,9814391125179
89.Pakistancom.pk5,282,775,817,251,030,320,400,48214178190218
90.Pakistannet.pk9,362,345,169,362,080,360,462,89220165179210
91.Sri Lankalk6,221,833,565,272,100,240,280,30296290298313
92.Vietnamvn17,040,910,967,6912,500,750,932,661225482190

Top 20 hostnames

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
OrszágHostnameA vizsgálatok számaAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
921,3930,4937,6939,9539,3527,9548,5568,63333
Polandls.com.pl
 
721,1547,4932,7935,6335,3261,0375,0483,18678
Polandostnet.pl
 
752,4924,7933,1935,1244,9267,3280,1311,897710
Japannuro.jp
 
756,4229,0698,3931,2668,1229,2744,6925,3144612
Braziltelesp.net.br
 
598,7271,1775,4885,4357,8207,3464,8476,8144611
Czech Republicmk-as.cz
 
534,8222,6644,8887,2517,5216,7625,3856,24335
Japancommufa.jp
 
733,1275,1620,9808,8626,1207,2516,9778,3168912
Switzerlandsynology.me
 
399,8283,0507,8509,3471,1540,1542,3544,04334
European uniondimensionesrl.eu
 
537,483,53310,7918,0365,968,47232,1648,621121623
Brazilverointernet.com.br
 
277,492,49221,4324,6297,2127,2381,9412,524161725
Chilepacificored.cl
 
398,494,43264,1694,7386,855,42257,1689,42561216
Czech Republiccvut.cz
 
400,457,19251,9741,9449,546,08280,9934,2122510
Spainjazztel.es
 
322,292,44270,7525,9282,359,61224,6445,832121729
Italyaruba.it
 
403,083,92270,4651,7292,352,99208,0521,922111523
Japancyberhome.jp
 
276,7109,1192,8209,1456,9210,9345,7563,695712
Japantransix.jp
 
383,093,52201,6439,4393,086,98277,9408,615101518
Czech Republickve.cz
 
300,463,20219,7479,5320,384,21235,7546,5337813
Francewanadoo.fr
 
406,963,23236,2590,8319,151,07174,8492,124111520
Czech Republicpacnet.cz
 
190,469,43220,2307,7177,335,90199,8312,62281013
Slovakiabelnet.sk
 
245,363,73250,1379,3124,359,08139,3168,617111216