Internetsebesség-teszt statisztika a felhasználó gazdaneve szerint

Ez mutatja a 100 legnépszerűbb országot, a letöltési és feltöltési sebesség szerint rendezve. A letöltési sebesség kétszer olyan fontos, mint ebben a sorrendben.

Elsősorban a medián értékben bízunk; megbízhatóbb, mint a tiszta átlagérték. Az alsó kvartil (Q1) és a felső kvartilis (Q3) is megjelenik. A medián, a Q1 és a Q3 adhat képet a teszteredmények statisztikai eloszlásáról.

Language:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , PL , SK , UK , RO , CZ

Internetes sebesség grafikon a világon

Letöltése

Feltöltés

Válasz

A 100 legjobb ország

Ezeket a statisztikákat az IP fordított rekordjának (hostnév) TLD használatával állítják össze. Egyes országok több TLD-t használnak (például .co.uk, .net.uk). Kattintson az ország nevére (ha lehetséges) a részletes statisztikák megtekintéséhez.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 OrszágTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg239,646,81145,2335,6205,829,18113,4301,44761540
2.Japanjp232,041,09100,9319,8195,920,4492,09267,626111729
3.Israelil147,713,5090,05208,9138,331,4086,23181,725357
4.Moldaviamd178,028,3588,91259,2159,521,1082,02237,64151350
5.Singaporenet.sg147,045,1491,43172,6142,029,2976,13153,5226812
6.Romaniaro200,830,6286,36289,9135,626,4369,36160,52481523
7.Israelnet.il185,032,2386,71276,149,533,9723,0678,422561117
8.Switzerlandch139,131,3874,80174,470,2915,1132,9474,622081319
9.Netherlandsnl137,130,1775,74195,050,0912,9725,8135,3528131623
10.Denmarkdk138,026,8571,82178,566,7212,9330,5973,3533182637
11.Luxembourglu100,318,9565,67102,674,2110,9241,4581,8146192032
12.Indianet.in85,2025,0947,3597,0189,5720,8142,19117,83171223
13.Ecuadornet.ec65,7023,2345,0393,1959,2719,1643,5193,912881119
14.Spaines139,015,1750,78171,9113,87,9029,92115,049162965
15.Brazilnet.br109,714,6149,48154,967,688,2931,7192,7555163064
16.Chilecl154,311,3743,41192,9132,98,1239,47169,842101733
17.Brazilcom.br102,115,2949,69119,853,178,5626,1157,9854183060
18.Brazilbr90,6114,8242,7591,5269,5812,4832,9591,4954172557
19.Polandnet.pl105,716,6146,18113,741,196,7023,8650,3227111625
20.New Zealandco.nz115,315,5946,65151,553,165,8922,6280,8391344471
21.Belgiumbe89,6720,3347,43100,319,896,0914,5723,3243192641
22.Portugalpt91,8213,3241,69129,446,258,2621,9487,9747132142
23.Serbiaco.rs61,8322,6447,5677,1913,186,408,1712,0636142231
24.Japanco.jp73,1413,7239,6981,4958,207,5623,6664,7442162949
25.New Zealandnet.nz75,9213,2637,8391,1137,422,0526,5259,71113395488
26.Hungaryhu120,513,2142,17119,748,395,5417,5139,5932121932
27.Colombianet.co74,2913,8441,2199,9831,376,6818,5329,7249182640
28.Germanyde93,8613,8344,2292,9621,614,8711,5932,4039172437
29.Polandcom.pl106,514,2240,2297,9454,754,9718,2050,262591625
30.Bosnia and Herzegovinaba71,2513,8343,9292,7610,133,9310,0815,1573384263
31.Norwayno97,0213,0240,28102,744,394,7916,2136,0956183560
32.Belarusby47,6715,5336,4667,6030,479,2322,1047,3961425163
33.Hungaryco.hu76,5316,3131,6858,9965,6714,1631,4256,952091317
34.Indiain57,5311,3634,6868,8146,114,8324,2054,8973295083
35.Francefr144,79,1737,24166,898,131,6217,21107,342152240
36.Australiacom.au54,2516,1437,7953,6920,264,5413,9718,4951182852
37.Canadaca84,7211,5338,3895,3639,503,4710,5535,6861122259
38.Uruguaynet.uy93,746,4830,3992,0321,922,4826,1433,2075162250
39.United Kingdomco.uk88,6613,5635,7070,7346,602,9810,1420,8645243550
40.Bangladeshnet.bd34,4115,5226,7750,7633,5616,7627,8847,4551111642
41.Ecuadorec39,289,2925,7255,1337,135,6125,1952,8845111838
42.Ukraineua42,3111,9026,4849,9433,898,4423,3843,0186304182
43.Austriaco.at99,4718,5830,3977,0631,573,1614,3820,5330141622
44.Indiaco.in37,5811,1026,1553,4833,987,7322,6345,7351253661
45.Australianet.au64,2212,6631,2053,3514,844,6012,1717,8149132754
46.Irelandie57,739,7230,3666,9425,775,5112,2027,6747153058
47.Swedense91,3513,4929,6792,1045,846,4912,1343,0943163346
48.Finlandfi53,4712,9429,6261,5921,263,2810,3022,1371365370
49.Italyit67,2110,6628,9563,7025,332,8411,5119,7243162747
50.Lithuanialt74,689,3327,4168,0159,103,4410,8742,2157133760
51.Austriaat50,1710,7927,4854,8114,874,479,2616,2441162335
52.Czech Republiccz59,3311,4127,0356,8129,884,8210,0124,0434142135
53.Slovakiask81,5110,8227,1469,8534,503,169,4239,7833142334
54.European unioneu64,6310,1525,9563,4243,635,0311,6932,9333111731
55.Bangladeshcom.bd28,659,6521,8036,9525,767,9019,8232,3563122960
56.Sloveniasi50,039,3825,3887,8736,783,4712,2570,144382652
57.Russiaru52,807,8623,7260,9440,602,3114,7553,3556193258
58.Malaysianet.my66,398,3222,8481,3128,663,9115,2546,4790286093
59.Icelandis73,175,6324,2754,5773,642,2110,6049,5676113497
60.Vietnamvn41,217,5322,4856,4731,493,3014,0547,6894344987
61.Bulgariabg44,348,0521,4047,4327,364,4716,1837,6251303857
62.Ukrainenet.ua44,589,7818,7640,3035,699,1519,7446,1556264570
63.Ecuadorcom.ec34,9010,3023,7748,7013,975,599,6210,5743122061
64.United Arab Emiratesnet.ae72,6713,3518,7467,3537,844,5218,1946,87841520140
65.Mexiconet.mx37,1212,4524,9849,1810,672,365,1010,1963294571
66.Argentinacom.ar48,568,1622,0854,6922,371,9910,3024,4751162544
67.Polandpl72,127,4122,0967,3925,162,579,1826,1246193348
68.Argentinanet.ar40,756,0421,1151,2518,741,419,8021,3958192944
69.Serbiars54,148,5921,2252,9216,832,647,4319,8745183043
70.Estoniaee33,628,9720,5943,6318,333,117,3917,9758354467
71.Colombiacom.co42,615,9319,9146,2717,342,017,8111,86962539110
72.Mexicocom.mx42,757,4619,5149,4618,511,447,2820,5167213773
73.Thailandth85,086,7419,4887,9429,712,657,2724,4291485899
74.Hondurashn21,439,9919,6628,8010,831,874,946,861084577143
75.Latvialv72,586,7117,5438,3766,863,087,8321,4259193349
76.Thailandco.th61,996,3517,1072,1626,422,307,5024,541014862105
77.Omanom40,928,5117,6944,6114,060,795,0710,0510638122149
78.Montenegrome19,906,3416,1823,4310,872,155,456,3280386794
79.Ukrainecom.ua30,053,6313,4128,5226,990,739,2033,581214466100
80.Perucom.pe41,644,8711,7963,7642,610,969,6375,037772473
81.Turkeycom.tr22,025,0713,0627,046,301,925,337,3456182964
82.Paraguaycom.py29,423,8812,1842,579,120,485,7814,121384660265
83.Greecegr28,135,6613,1542,326,000,843,858,5172284669
84.Nicaraguacom.ni17,876,0512,4221,495,521,142,777,251155988162
85.Kyrgyzstankg13,514,2512,2112,929,120,791,982,291315964111
86.Cypruscom.cy21,045,1411,3722,219,930,702,8610,1012183118138
87.Nicaraguanet.ni22,967,0810,8216,177,081,543,699,76996181111
88.Croatiahr18,023,9110,4721,7510,171,184,0610,5375324769
89.Guatemalanet.gt20,827,9511,1024,933,710,902,254,5012392101165
90.Indonesiaco.id18,702,299,0821,1010,720,835,7813,381153965140
91.Perunet.pe34,543,857,5743,8318,611,688,3522,0585223699
92.Indonesiaid20,422,028,2921,1721,271,166,7416,651234569146
93.United Statesus32,572,8410,0833,0722,090,371,699,3618852173266
94.Egyptcom.eg10,233,248,9314,071,590,451,031,75160105131158
95.El Salvadorcom.sv13,114,798,6618,042,380,481,233,0613896112161
96.Morocconet.ma21,174,248,4221,7411,320,581,0917,8180476481
97.Costa Ricaco.cr10,844,328,2611,972,980,371,254,00198130202235
98.Dominican Republicnet.do17,693,938,0218,395,080,501,105,141275585161
99.Palestineps12,562,348,0910,713,540,400,601,3417682109133
100.Kazakhstankz7,692,597,379,362,120,490,660,961397497156

Top 20 hostnames

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
OrszágHostnameA vizsgálatok számaAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Japannuro.jp
 
448,092,46334,5688,0403,6100,8332,9646,01561018
Japancommufa.jp
 
695,579,93311,8792,8587,281,41276,0605,617101316
Czech Republicscancom.cz
 
293,755,32283,9437,7324,954,29287,3496,17346
Polandostnet.pl
 
250,655,94346,9374,469,4818,8182,75102,1158914
Czech Republicvutbr.cz
 
377,051,13208,4809,0410,245,65250,8888,0141414
Japanbbiq.jp
 
313,077,80240,0524,1204,461,84160,3299,324192125
Czech Republicstyrotrade.cz
 
113,246,82161,0173,9137,6138,2151,8157,79679
Denmarkfastspeed.dk
 
270,869,58188,7411,081,1825,2457,75106,824172129
Japanad.jp
 
222,261,45147,1355,4178,158,26120,1255,722101623
Japantransix.jp
 
204,172,12135,3290,5200,277,86141,7288,41581419
Singaporesingnet.com.sg
 
203,539,71132,1285,4181,829,96100,1244,34573645
Japanj-cnet.jp
 
213,964,24165,9334,240,448,8910,2589,7627192329
Netherlandscaiway.nl
 
194,241,63117,4277,0162,324,9587,11259,32061122
Polanddebacom.pl
 
197,153,59136,5248,158,1715,1344,4587,122451623
Israel012.net.il
 
245,748,92136,8357,966,2221,9239,30106,5154712
Japanitscom.jp
 
221,240,50127,0320,1123,49,3057,1866,4617101416
Denmarkhiper.dk
 
222,456,48117,2291,399,7322,2459,9894,8723162029
Denmarkfibianet.dk
 
158,946,95104,8207,3129,434,1983,68173,222161821
Czech Republiccvut.cz
 
334,435,9194,29645,8363,524,3198,46807,6122514
Hungaryadsl.hu
 
271,843,42103,6350,7156,340,8178,27260,421101318