Internetsebesség-teszt statisztika a felhasználó gazdaneve szerint

Ez mutatja a 100 legnépszerűbb országot, a letöltési és feltöltési sebesség szerint rendezve. A letöltési sebesség kétszer olyan fontos, mint ebben a sorrendben.

Elsősorban a medián értékben bízunk; megbízhatóbb, mint a tiszta átlagérték. Az alsó kvartil (Q1) és a felső kvartilis (Q3) is megjelenik. A medián, a Q1 és a Q3 adhat képet a teszteredmények statisztikai eloszlásáról.

Internetes sebesség grafikon a világon

Letöltése

Feltöltés

Válasz

A 100 legjobb ország

Ezeket a statisztikákat az IP fordított rekordjának (hostnév) TLD használatával állítják össze. Egyes országok több TLD-t használnak (például .co.uk, .net.uk). Kattintson az ország nevére (ha lehetséges) a részletes statisztikák megtekintéséhez.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 OrszágTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporenet.sg134,029,4968,23133,897,6315,5043,61119,9226919
2.Singaporecom.sg123,723,9258,39135,572,238,0331,2187,474563649
3.Romaniaro118,821,9250,5598,8075,4313,9743,5891,9831101628
4.Japanjp103,216,8747,31104,284,994,9527,9187,0053194365
5.Switzerlandch85,8624,0749,7497,2340,449,6521,6044,0627121626
6.Monacomc83,5322,5351,52103,026,047,4612,4836,1755334447
7.Portugalpt71,0315,3942,8794,3237,967,4019,8666,6934111525
8.San Marinosm73,1613,4441,7072,1610,763,219,8118,8442223241
9.Spaines75,5912,5536,5292,4531,852,5316,5744,3852243455
10.Hong Kongcom.hk64,5317,4838,8370,7628,568,639,4610,4931152434
11.Swedense82,9716,7137,1893,9247,094,0611,1556,2045132746
12.Luxembourglu74,1413,2231,7784,4939,434,1221,6147,4546233146
13.Netherlandsnl63,7914,9733,8672,1126,904,6416,7726,9747202536
14.Hungaryhu76,9613,4136,0887,7024,443,9511,0822,5732131932
15.Turks and Caicos Islandstc42,1013,6631,9055,3830,323,7418,6943,5769357491
16.Polandcom.pl72,2313,5834,3084,8329,783,1811,4531,3231131831
17.Icelandis66,7413,1033,27106,720,363,3413,1126,8868546478
18.Norwayno68,1811,6333,5277,1126,103,3611,5528,1755203251
19.Russiacom.ru38,9217,2231,8642,9926,664,799,6739,3964267289
20.Belgiumbe61,7812,8531,3867,1712,615,819,4318,6742223041
21.Germanyde67,6211,4830,6557,7713,882,058,9817,8839192739
22.New Zealandco.nz53,5012,0929,6965,5119,531,4410,6019,0670334462
23.Moldaviamd33,1314,0423,1140,5628,5611,0923,2038,0050324153
24.Canadaca46,8010,5329,7069,7920,342,369,9720,2350152545
25.Liechtensteinli57,9317,1030,9660,8315,501,274,806,3326132141
26.Polandnet.pl63,7210,9328,4464,9120,762,789,6927,7436142137
27.Denmarkdk60,267,9326,5268,6131,712,4413,1643,2750274358
28.New Zealandnet.nz53,419,8628,2655,9518,931,309,1520,0579415369
29.Austriaco.at44,8515,5228,0453,6513,835,289,1816,4131151829
30.Bulgariabg36,4413,2425,4945,6521,613,3813,5129,9655213959
31.Indonesiaco.id37,4411,6024,3246,3321,607,2615,3932,9255193148
32.Vietnamvn33,777,8227,8948,8017,490,966,6624,001203870131
33.Australiacom.au32,6210,8826,8045,3211,051,388,7817,8652203150
34.Israelco.il47,3713,0830,1959,303,290,941,983,57851787117
35.United Kingdomnet.uk33,6414,7425,3331,2527,531,878,0515,9534182848
36.Israelnet.il67,1910,9127,3264,5511,361,362,434,89801584114
37.Finlandfi45,589,6523,6346,7814,682,819,0817,0852274060
38.Estoniaee38,299,5824,1744,6519,903,427,7318,5160193959
39.Ukrainenet.ua31,9010,4520,5542,5819,623,9512,1524,2858375063
40.Italyit40,618,4822,8247,3114,450,957,3518,4845203148
41.Ukraineua27,119,9018,7631,2118,424,3812,3225,2857364961
42.Indiaco.in68,259,6520,3340,0244,782,999,1629,4454294158
43.Austriaat35,289,2521,2741,779,952,286,8012,0640162337
44.Czech Republiccz38,8310,4621,4643,6317,182,435,8816,1035142234
45.Australianet.au30,4110,0122,1942,598,020,834,2414,9262233258
46.European unioneu46,459,1519,6741,6125,993,158,7123,1640132139
47.Slovakiask46,089,0320,1442,2115,641,725,0414,2639162739
48.Polandpl51,126,9818,8446,6617,211,677,0019,1544193245
49.Latvialv40,385,7019,2442,8420,381,596,0617,4183415580
50.Montenegrome32,9011,1020,7540,8410,921,272,566,0963445667
51.Indiain34,425,6918,7541,6224,560,766,4330,41115174674
52.Trinidad and Tobagoco.tt21,5914,6921,3228,511,780,460,842,5714691123182
53.Lithuanialt37,198,6619,2243,0417,951,184,9221,6168395375
54.Bosnia and Herzegovinaba30,9410,7517,7441,495,463,456,167,39192404862
55.Belarusby28,086,4516,6136,2816,090,976,9820,7791475874
56.United Statesus35,405,5117,6345,479,040,783,768,6992437496
57.Japanco.jp45,014,8715,4660,0726,621,577,9125,261034868100
58.Singaporesg44,502,2318,5197,551,430,631,222,3312699107161
59.United Kingdomco.uk29,426,4017,3038,2412,521,033,4812,8688395373
60.Indianet.in45,977,5616,0041,8626,860,864,8721,4147102659
61.North Macedoniacom.mk17,277,6017,1725,066,640,620,902,67975361102
62.Mexiconet.mx20,936,0816,2726,543,240,652,034,41985061103
63.Irelandie34,116,4715,7534,8111,770,872,9110,3250254065
64.Antigua and Barbudaag17,2110,4316,1717,703,500,800,951,15161124128140
65.Francefr76,865,2115,1556,8939,650,702,4530,2154162746
66.Ecuadornet.ec19,225,4215,5428,751,520,501,232,10140100109139
67.United Arab Emiratesnet.ae32,547,0415,5438,366,630,510,802,02164100137199
68.Croatiahr22,485,9314,4525,827,320,832,517,2371395071
69.Ukrainecom.ua26,595,8413,3946,9318,180,953,0433,7670334577
70.Serbiars30,175,8913,3933,086,130,802,817,8179475977
71.Russiaru29,313,8612,5834,6319,790,834,4122,8790336295
72.Albaniaal17,878,3912,4023,713,941,052,555,7479456694
73.Thailandth87,074,6211,9860,4817,860,373,2220,161374293230
74.Indonesiaid21,152,889,1836,8714,100,618,4324,641242442147
75.Mexicomx17,115,1812,4320,972,290,441,402,131295873169
76.Jordancom.jo23,685,0112,0831,132,260,440,682,2212892128151
77.Sloveniasi27,355,7810,7442,826,772,052,925,7680497789
78.Omanom29,124,9111,3525,316,970,501,115,011136086148
79.Greecegr18,635,3511,1025,702,670,701,353,9684446588
80.Russianet.ru17,323,7410,7423,986,080,491,064,5531985119179
81.Indonesianet.id14,743,489,3519,015,830,862,154,9658273653
82.Nicaraguanet.ni11,884,419,8015,881,910,451,052,981238389121
83.Brazilcom.br13,793,929,7719,960,470,190,420,58193140155186
84.Costa Ricaco.cr16,794,079,4323,681,120,380,701,62179106134204
85.Turkeycom.tr12,523,929,0317,231,590,400,621,5413476120142
86.Cypruscom.cy12,204,578,6718,032,550,520,973,6111079103137
87.Boliviabo9,193,448,7213,230,480,290,470,64186139152183
88.Brazilnet.br12,833,468,6917,680,450,180,370,53197143166197
89.Brazilbr11,883,268,6417,790,520,200,390,58176130159194
90.Armeniaam14,741,598,4015,733,810,280,591,2314494136155
91.Georgiage15,022,888,2722,042,940,410,572,6013192130160
92.Colombianet.co13,463,248,1518,791,230,380,651,7416798120196
93.Madagascarmg20,771,536,3828,5017,130,293,3920,161091535205
94.Uruguaynet.uy10,402,797,7317,130,380,300,410,47214166178216
95.Thailandco.th36,703,136,9628,1012,200,371,8310,2715845155229
96.Bosnia and Herzegovinanet.ba9,684,887,6013,440,760,310,460,7392496379
97.Malaysianet.my19,402,936,9221,785,580,371,725,751175168129
98.Mexicocom.mx14,822,666,8317,062,790,350,612,651256688147
99.Hondurashn8,132,626,3710,621,350,380,711,7915684117178
100.Jordanjo7,812,256,2410,810,700,150,430,54165122160181

Top 20 hostnames

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
OrszágHostnameA vizsgálatok számaAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Czech Republiccvut.cz
 
346,535,61169,2660,1380,338,98259,4744,511237
Japannuro.jp
 
280,567,78137,3412,3251,940,6796,36330,13682651
Czech Republicvutbr.cz
 
345,825,47121,9707,3333,414,05122,0643,5121216
Polandwtvk.pl
 
135,944,7590,79167,2132,945,5591,72154,5167816
Hungaryberotel.hu
 
181,951,6294,30289,684,5934,9379,73122,4238815
Czech Republicsatt.cz
 
141,275,9783,57123,5126,976,0290,52104,66457
Polandtarnobrzeg.pl
 
119,141,8888,8093,5268,6739,9070,6894,1522121619
Czech Republickabel1.cz
 
81,9567,3381,9590,1269,4837,2469,3788,2013789
Czech Republicbdtel.cz
 
176,239,5375,08296,9136,627,3082,50145,98359
Czech Republiccuni.cz
 
119,827,2575,9194,12125,730,4676,5396,9493510
Germanydg-w.de
 
148,529,6079,71231,590,3025,1864,94150,72291420
Swedenbahnhof.se
 
115,632,9086,73135,672,1312,5250,1792,6632111638
Netherlandsupc.nl
 
98,7347,7596,90139,017,8513,2319,4021,9146232652
Switzerlandcablecom.ch
 
160,430,7889,02197,491,9317,9131,9888,652091522
Japancommufa.jp
 
139,932,9077,42157,5131,722,4254,50121,440143760
Czech Republicworldonline.cz
 
79,4824,2578,12123,157,5620,2745,6188,85147915
Czech Republickve.cz
 
120,627,6368,12146,9126,728,7659,36156,51681116
Switzerlandleunet.ch
 
91,0943,4572,4092,7670,2017,3250,5285,55175816
Polandennet.pl
 
147,137,3974,52188,362,0422,9344,4187,951681016
Swedencomhem.se
 
117,043,3589,24152,831,219,2111,0047,8225132026