Internetsebesség-teszt statisztika a felhasználó gazdaneve szerint

Ez mutatja a 100 legnépszerűbb országot, a letöltési és feltöltési sebesség szerint rendezve. A letöltési sebesség kétszer olyan fontos, mint ebben a sorrendben.

Elsősorban a medián értékben bízunk; megbízhatóbb, mint a tiszta átlagérték. Az alsó kvartil (Q1) és a felső kvartilis (Q3) is megjelenik. A medián, a Q1 és a Q3 adhat képet a teszteredmények statisztikai eloszlásáról.

Language:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , PL , SK , UK , RO , CZ

Internetes sebesség grafikon a világon

Letöltése

Feltöltés

Válasz

A 100 legjobb ország

Ezeket a statisztikákat az IP fordított rekordjának (hostnév) TLD használatával állítják össze. Egyes országok több TLD-t használnak (például .co.uk, .net.uk). Kattintson az ország nevére (ha lehetséges) a részletes statisztikák megtekintéséhez.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 OrszágTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Perupe198,980,77264,3279,9209,449,51291,6316,731171920
2.Singaporenet.sg259,355,72166,2370,5247,442,71146,6321,7215715
3.Japanjp277,451,16133,4348,4251,929,6397,17337,22691628
4.Singaporecom.sg204,044,07105,3301,1158,627,7589,59193,048103947
5.Colombiaco155,033,9394,16188,8156,029,4694,29205,7447923
6.Romaniaro202,141,2492,63324,0181,337,1592,78289,72381320
7.Israelil198,162,50104,0408,890,8428,4863,50103,7155916
8.Francefr240,320,7193,48363,9172,57,8775,49278,031121726
9.Netherlandsnl198,941,61105,9266,9105,626,6948,2598,2434121724
10.United Kingdomuk181,732,2691,13233,6155,516,1170,90176,739101639
11.Denmarkdk187,843,24100,0260,0114,113,2447,87113,827112131
12.Switzerlandch164,943,9597,72215,884,5620,5244,5787,7522101520
13.Brazilnet.br154,225,9089,31242,596,9917,2857,47140,944163052
14.Israelnet.il240,235,0093,62401,471,015,7043,9499,222671123
15.Spaines182,325,9585,59264,4150,610,8947,24208,747162763
16.Moldaviamd115,336,5184,55100,796,1019,6142,0795,963161345
17.Colombianet.co146,926,2190,87229,060,6512,4629,0939,1741142233
18.Portugalpt125,728,8585,98190,355,5914,5736,8782,4643263252
19.Swedense155,530,0882,67210,0107,810,5940,75109,042122141
20.Norwayno138,037,9086,11184,381,2413,8233,7793,8238162642
21.Brazilcom.br152,223,5879,57238,490,8813,0641,63114,354182954
22.Serbiaco.rs114,136,7792,57144,833,819,7814,4220,3017101118
23.Polandnet.pl149,328,1080,83203,260,0913,5436,7459,462291421
24.Canadaca171,930,1982,85242,091,8210,1328,4890,453491731
25.Brazilbr122,119,9857,52157,995,7818,4956,30119,950162747
26.Australiaau167,141,6275,61237,335,7914,8518,8034,634091739
27.Polandcom.pl151,226,4467,30215,376,0812,8331,5681,082191421
28.Hungaryco.hu129,526,3951,40164,767,3932,7954,5384,631981118
29.Luxembourglu115,321,8755,58128,976,117,2645,33109,546172647
30.Japanco.jp112,823,9845,64101,3108,011,5164,44119,130141635
31.Ecuadorec89,0218,5053,14121,578,8310,5745,63101,44171133
32.United Arab Emiratesnet.ae123,016,8857,89156,468,736,5835,6494,1047111539
33.Réunionre114,223,5454,87146,359,615,8934,7968,2086445172
34.Indiain78,8424,7248,5496,3371,3318,9845,6789,2038122645
35.Belgiumbe119,123,9461,82157,430,818,8517,8127,7238182434
36.Russiaru84,6515,1748,9092,2069,547,6032,8786,3350183354
37.New Zealandnet.nz162,19,7255,06244,761,822,8820,0876,81107365194
38.Ecuadornet.ec94,0020,1947,15105,079,588,2734,8792,085281681
39.Icelandis110,428,5251,30131,981,5810,0723,2459,7547123061
40.Hungaryhu148,517,0651,79176,362,128,5920,8351,4231121933
41.Germanyde107,118,9652,76103,227,927,4218,1638,5338162234
42.Indiaco.in61,6814,5142,2785,6057,649,8037,5081,8740162438
43.Finlandfi99,4520,3752,15112,148,756,3015,9642,0863344969
44.Indianet.in56,8815,9340,6175,1756,9711,9338,8877,3039162947
45.Austriaco.at68,4421,8748,6693,5640,108,4821,8049,0820131823
46.Bulgariabg94,3413,8744,0892,2859,986,7927,8771,9354263756
47.Argentinacom.ar91,4012,7146,29112,850,794,2123,0062,3058132350
48.Lithuanialt107,514,6843,36111,391,137,3727,4890,7847163149
49.Perunet.pe96,4514,9344,34113,443,7310,2723,9232,54125162336
50.Bosnia and Herzegovinaba83,6826,6549,55106,713,628,5413,3318,6664323845
51.Irelandie92,1115,8847,0787,4530,046,3215,8833,3548193251
52.Belarusby51,5516,2840,1490,8633,415,6926,3049,8480486279
53.Australiacom.au65,1319,7944,0167,8716,415,3016,1418,9455162545
54.Czech Republiccz89,0518,8942,1090,8848,157,8617,6136,8530121932
55.Nicaraguanet.ni51,9610,7343,2186,8315,533,6513,3123,84126546995
56.Turks and Caicos Islandstc67,2816,7933,7685,1065,606,6930,6586,9640273350
57.United Statesus181,79,0941,51221,4139,22,7714,15185,61392167185
58.Italyit106,616,6040,2291,0654,144,5816,6727,1539162441
59.United Kingdomco.uk115,914,9340,59140,571,405,9415,5242,6547183953
60.Uruguaynet.uy100,19,5434,59116,925,344,2625,8137,3772182961
61.Slovakiask104,215,1937,8893,7346,074,9615,9956,8130122131
62.North Macedoniacom.mk45,8916,3241,4648,6722,312,917,6221,0646152033
63.Polandpl109,411,8436,86114,039,324,9516,5541,7641162942
64.Australianet.au66,9818,6138,0454,1814,644,5813,1318,3453172949
65.Austriaat73,1616,3237,6387,9921,526,2413,1723,0736152235
66.Mexiconet.mx63,0414,2139,1288,6224,985,329,6127,7063243761
67.Colombiacom.co75,219,1837,4393,0237,104,8111,8233,0862213264
68.Ecuadorcom.ec63,9417,5736,7278,7536,365,4813,0338,4343152160
69.European unioneu85,6016,1134,5673,3757,566,7216,5447,2230101731
70.Bangladeshnet.bd40,7413,9827,9450,2041,0211,8227,5549,321981120
71.Latvialv84,4615,6935,3792,7860,253,7612,4059,8147213850
72.Mexicocom.mx58,029,9232,8061,0135,714,4017,0640,6253162954
73.Cypruscom.cy29,0511,7925,6738,2545,253,3631,1464,6538101749
74.Bangladeshcom.bd31,6410,7727,3543,1729,318,4623,7638,2539111740
75.Ukraineua41,4715,4324,8434,2240,387,9724,7343,4467414972
76.Argentinanet.ar83,638,2631,4389,8946,443,4111,5036,4058172751
77.Mexicomx50,7613,2532,8766,8817,062,276,5817,3468294260
78.Chilecl127,47,7828,20144,9108,42,6415,5293,5176133257
79.Croatiahr77,5312,9629,2663,9337,484,1013,2732,7442122240
80.Estoniaee61,169,9029,9171,6840,294,3611,2124,4955173958
81.Ukrainenet.ua42,1414,5822,2951,9346,349,3021,5147,4163405576
82.Greecegr48,9411,3229,9859,209,361,255,0910,0855213161
83.Turkeycom.tr46,3111,6726,1546,3913,204,7110,5814,4249142440
84.Serbiars75,4113,9227,0785,1729,383,698,5028,6535122032
85.El Salvadorcom.sv26,488,9525,0131,925,301,704,146,5812488101140
86.Ukrainecom.ua43,665,1820,3360,7024,234,609,5138,7440283346
87.New Zealandco.nz101,08,6821,15101,038,412,246,0746,4692375269
88.South Africaco.za38,997,7016,9542,4926,673,7610,1622,4961233557
89.Paraguaycom.py40,855,6215,5558,3518,852,9110,9924,911134160157
90.Omanom23,629,1518,4125,366,441,192,408,76144121136161
91.Georgiage20,369,8517,3526,276,631,223,337,5712094109137
92.Montenegrome67,0112,1215,6459,7355,125,356,1828,513893254
93.Boliviabo19,137,0015,1829,824,981,563,667,2915180101186
94.Dominican Republicnet.do38,896,8513,5751,8516,031,046,3122,46984955150
95.Armeniaam32,176,3714,3028,4621,300,924,2021,3112973131157
96.Morocconet.ma34,065,3312,7558,6221,780,636,7133,0396396091
97.Omannet.om21,477,2013,6533,588,850,734,096,5014144147169
98.Thailandth35,247,2313,4149,1911,651,443,867,5016893183197
99.Egyptcom.eg33,384,4012,4524,0518,960,611,343,02152109138162
100.Thailandco.th27,784,8110,4831,199,770,693,535,18197101196238

Top 20 hostnames

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
OrszágHostnameA vizsgálatok számaAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Japannetyou.jp
 
725,7744,9907,9928,2724,4809,8930,9935,510223
Polandeuro-lan.pl
 
781,8902,9920,2924,1487,5532,4562,7582,68555
Japannuro.jp
 
665,7198,4522,0918,1600,8200,3563,2823,2145915
Japancommufa.jp
 
602,5150,7455,1802,8511,1141,0388,6598,51491216
Austriadrei.at
 
376,757,95562,8605,831,3913,6331,3241,0930151936
Polandostnet.pl
 
340,470,54379,4390,6109,823,25115,4140,9128811
Peruwowperu.pe
 
230,5221,4273,9280,3247,8152,6305,8318,922171920
Polandhawetelekom.pl
 
256,515,70330,2345,563,913,7739,3139,78166610
Polandwieszowanet.pl
 
271,172,48301,2422,070,1544,6690,6493,317458
Czech Republicvutbr.cz
 
396,085,82190,2823,8435,481,42235,9857,68138
Russiaspd-mgts.ru
 
203,649,62233,4279,8188,226,79113,8302,4195921
Czech Republicpacnet.cz
 
229,350,83224,8376,8189,139,28104,5373,01491016
Polandjmdi.pl
 
269,780,08228,6396,397,0336,6193,34133,1105710
Czech Republicscancom.cz
 
264,468,61201,9413,1253,162,73133,5352,96456
Israelnetvision.net.il
 
320,374,57222,0511,379,8834,7692,13101,71981116
Czech Republicmuni.cz
 
280,039,27170,9368,2316,255,36183,2523,3136813
Japantransix.jp
 
233,285,12174,6307,9258,190,94172,8370,31671217
Denmarkfastspeed.dk
 
286,492,24204,4476,2178,762,66110,2223,61891524
United Kingdombcube.co.uk
 
286,073,66165,5428,5292,394,26176,2417,4145915
Denmarkhiper-net.dk
 
301,478,58198,8538,4220,358,70107,4387,71981119