Internetsebesség-teszt statisztika a felhasználó gazdaneve szerint

Ez mutatja a 100 legnépszerűbb országot, a letöltési és feltöltési sebesség szerint rendezve. A letöltési sebesség kétszer olyan fontos, mint ebben a sorrendben.

Elsősorban a medián értékben bízunk; megbízhatóbb, mint a tiszta átlagérték. Az alsó kvartil (Q1) és a felső kvartilis (Q3) is megjelenik. A medián, a Q1 és a Q3 adhat képet a teszteredmények statisztikai eloszlásáról.

Internetes sebesség grafikon a világon

Letöltése

Feltöltés

Válasz

A 100 legjobb ország

Ezeket a statisztikákat az IP fordított rekordjának (hostnév) TLD használatával állítják össze. Egyes országok több TLD-t használnak (például .co.uk, .net.uk). Kattintson az ország nevére (ha lehetséges) a részletes statisztikák megtekintéséhez.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 OrszágTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg134,020,5467,42182,490,188,6034,77100,44073445
2.Singaporenet.sg140,524,7059,05182,7105,614,0847,3297,133571042
3.Romaniaro106,820,5647,8893,0671,2713,3442,5488,3633111935
4.United Kingdomuk71,2730,5050,6354,8259,6312,5920,7328,1149233441
5.Japanjp98,8417,5047,50103,376,634,4022,3682,8355224569
6.Switzerlandch82,4922,2746,8393,7239,178,8120,3542,8225121623
7.San Marinosm69,8220,7542,4379,8313,346,249,7518,2635242833
8.Turks and Caicos Islandstc47,7617,1935,6755,3528,365,1322,6344,9770377991
9.Monacomc56,406,9538,8977,5029,126,1411,6938,0059344473
10.Netherlandsnl62,3514,8233,8869,0727,664,4616,2627,8745202639
11.Hong Kongcom.hk68,6718,3536,7667,7732,722,739,059,6960162952
12.Spaines66,1211,8434,1686,5328,402,2513,8338,5756253557
13.Austriaco.at54,4518,0135,5769,9114,493,887,9611,5329131626
14.Polandcom.pl66,5313,1633,8478,1326,973,5610,8730,3428121727
15.Swedense82,7515,3733,5292,7250,204,0310,7348,3943153146
16.Luxembourglu61,1413,8429,6873,9633,622,2817,9346,7754233448
17.Hungaryhu69,9012,3433,3980,2323,913,4010,3022,7335142239
18.Portugalpt54,4410,7332,3081,5428,474,5612,3538,0738121734
19.New Zealandnet.nz59,2811,5131,7569,5124,071,3710,9219,9682405270
20.Norwayno62,9613,5330,5574,2929,504,0512,9029,5649202946
21.Bulgariabg37,6012,4928,2047,1322,424,6315,8633,4558173451
22.United Kingdomnet.uk62,1312,8030,8850,7616,843,939,2224,6442151938
23.New Zealandco.nz53,7711,5029,9271,6917,671,329,8519,2568354563
24.Belgiumbe47,4012,5730,4260,6910,764,167,2816,6546213043
25.Germanyde60,4811,1929,6756,7913,552,008,7015,6441182739
26.Polandnet.pl63,0811,8829,0465,7821,212,959,7328,7032131833
27.Canadaca49,3610,9028,7166,5023,532,679,7317,0744142546
28.Moldaviamd28,388,8121,5435,3624,282,9922,1233,5038153749
29.Icelandis56,189,1128,0563,5413,392,777,6414,6689606882
30.Denmarkdk51,148,0323,5162,5728,962,2812,0139,5855264361
31.Vietnamvn32,014,5825,3146,4117,750,378,0224,341243749140
32.Australiacom.au32,1510,5225,3644,2410,721,297,4517,5748213249
33.Montenegrome36,3711,2226,8442,629,292,574,139,4576465370
34.Liechtensteinli68,689,3624,2449,6030,200,994,609,5632132444
35.Finlandfi46,469,7021,5848,4216,562,699,4218,9249263550
36.Italyit41,037,9822,2746,8614,700,947,1018,6442182843
37.Israelco.il33,717,5324,1250,384,051,081,944,03991681120
38.Russiacom.ru39,4910,4321,5851,5118,752,126,5824,9891288297
39.Belarusby29,256,1619,6538,3819,390,8910,3020,8984415780
40.Lithuanialt39,049,4021,4643,4823,431,396,3624,0968425174
41.Ukrainenet.ua26,349,0219,1833,9617,111,669,7422,0763405170
42.Indiain32,176,5220,0741,4523,880,857,0632,3866164475
43.European unioneu42,009,1219,2638,5025,553,618,4422,2342142137
44.Czech Republiccz36,9110,0020,6341,4216,692,225,5815,1035142133
45.Australianet.au29,399,1621,2241,987,680,844,2413,7556223258
46.Indianet.in46,006,4518,4148,3732,222,759,4619,084582139
47.Israelnet.il50,787,0322,0650,919,021,022,083,88861791116
48.Austriaat32,208,4519,6837,1010,022,586,6311,4739162336
49.Polandpl47,587,0118,8845,5216,791,847,4019,1241183042
50.Latvialv36,548,7118,6137,6722,451,505,9421,7368365279
51.United Kingdomco.uk31,987,4018,9742,3016,891,225,0217,5360285066
52.Ukraineua27,456,1516,6532,5415,842,519,2521,1764415170
53.Indiaco.in26,397,2817,0231,7017,601,888,0323,2250274159
54.Slovakiask39,498,1818,5238,3514,101,664,8112,6640162739
55.Estoniaee36,048,5117,4838,5720,462,006,8419,0254193467
56.Japanco.jp48,355,5818,3450,2140,731,364,2717,38824570108
57.Indonesiaco.id30,773,3314,4347,4019,331,679,9431,3356182849
58.Francefr79,695,3915,5260,8044,010,733,1536,8551162642
59.Sloveniasi39,525,8815,0675,8518,552,034,0325,9143163249
60.Serbiars27,186,4914,9931,096,200,823,238,0474425574
61.Bosnia and Herzegovinaba28,188,7613,7837,604,881,635,637,1677345175
62.Irelandie34,684,9914,0737,2914,321,155,0117,2367284260
63.North Macedoniacom.mk17,746,9715,9423,402,710,470,881,781125580107
64.Ukrainecom.ua21,737,1913,4031,0415,910,973,0326,6094425473
65.Croatiahr21,105,9413,8225,077,100,722,087,3970364970
66.Russiaru27,584,0812,5832,5417,640,803,8218,97933972106
67.United Statesus33,944,1512,6938,4014,130,663,5513,43854061122
68.Mexiconet.mx19,535,0713,3824,902,900,631,703,941045365119
69.Thailandth54,164,1611,3944,7622,480,342,4623,0415040115244
70.Albaniaal15,525,9010,5419,542,840,921,803,5291606892
71.Brazilcom.br14,364,2410,4021,080,500,200,440,61189139154181
72.Cypruscom.cy12,075,199,8616,172,020,641,202,6410674109133
73.Ecuadornet.ec16,223,5910,0125,031,090,390,761,48160106129196
74.Jordancom.jo19,823,509,9136,331,670,470,721,43128102128143
75.Indonesianet.id14,563,439,1218,686,090,902,224,7457263552
76.Georgiage13,562,849,6120,714,120,471,055,3811672102143
77.United Arab Emiratesnet.ae19,393,789,5919,433,740,370,540,84221131182291
78.Greecegr15,543,839,1620,752,150,620,843,36944468100
79.Colombiaco15,292,889,2015,479,450,180,482,951854993199
80.Brazilnet.br13,533,769,1218,430,500,190,400,58196139161191
81.Turkeycom.tr12,123,198,9215,501,420,450,651,8312569105134
82.Colombianet.co12,633,418,2717,961,230,380,661,7616598120195
83.Nicaraguanet.ni10,512,958,1012,861,250,390,641,7214790100187
84.Brazilbr12,063,118,1216,760,650,230,430,68193128151188
85.Armeniaam12,382,618,0316,844,640,330,592,0413985138165
86.Boliviabo8,944,077,9812,920,500,320,480,68189137149202
87.Perunet.pe11,842,597,4815,100,740,330,521,13193116137219
88.Malaysianet.my15,532,186,8819,116,150,341,605,301325369202
89.Russianet.ru16,183,217,2422,345,810,420,742,48255112144186
90.Mexicocom.mx14,412,767,2016,882,350,340,602,111236589143
91.Bosnia and Herzegovinanet.ba9,314,846,9110,820,930,290,560,741275168100
92.Mexicomx12,442,456,6317,502,880,380,821,971626698180
93.Morocconet.ma14,612,856,559,641,660,200,550,801324873115
94.Philippinescom.ph9,382,126,6112,992,950,260,351,4525087246310
95.Costa Ricaco.cr11,492,736,2317,560,760,340,420,84190126196219
96.Uzbekistanuz11,062,555,6310,773,430,461,024,461096992124
97.Uruguaynet.uy11,092,145,8915,850,510,240,360,46215167179247
98.Paraguaycom.py7,551,755,6512,620,330,250,360,40244191203262
99.Sri Lankalk7,741,685,5711,140,740,300,440,881596785181
100.Azerbaijanaz13,212,575,5414,062,590,330,461,4014893147177

Top 20 hostnames

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
OrszágHostnameA vizsgálatok számaAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Japannuro.jp
 
272,775,50158,1433,4266,935,2893,76433,83492851
Polandwtvk.pl
 
150,442,49151,3201,0105,040,2083,5794,01137812
Czech Republicvutbr.cz
 
266,448,8694,35489,6357,843,07112,5786,89128
Czech Republiccvut.cz
 
294,918,5393,77560,8329,419,2094,75731,8202511
United Kingdomvirtual1.co.uk
 
121,847,1885,1990,70103,748,0191,7194,4416111216
Czech Republiccas.cz
 
186,827,8483,23200,8182,539,5790,14126,1123513
Japantransix.jp
 
143,931,4288,43181,8107,919,2372,00155,642163454
Polandtarnobrzeg.pl
 
99,0138,8286,5493,1766,5933,7470,0594,1018131617
Czech Republiccasnet.cz
 
120,956,0988,06179,259,8332,3964,9386,9816111220
Czech Republickabel1.cz
 
74,0039,3280,7590,5169,0024,1077,3492,43127811
Polandbetanet.pl
 
177,252,9185,22187,853,7831,4449,7268,5415101316
Swedenbahnhof.se
 
122,540,7080,20105,480,0515,5550,7488,9329111732
Francenordnet.fr
 
160,813,5568,86216,4101,77,9059,61172,9107101536
Germanydg-w.de
 
137,635,3271,54207,279,7024,4750,81129,816101317
Switzerlandupc.ch
 
115,834,5481,73158,533,8210,0926,4750,8325151721
Polandorange.pl
 
120,832,5571,07173,850,2718,5042,5062,492091317
Czech Republicmegasphera.cz
 
65,2627,1761,9591,4755,9722,2460,0683,982091115
Czech Republickve.cz
 
111,022,5263,2092,54106,720,5454,6292,882091217
Singaporesingnet.com.sg
 
141,523,6271,98199,986,969,1435,40101,948104248
Czech Republicpacnet.cz
 
90,7322,3259,2289,5771,0013,7958,6192,912591623