Internetsebesség-teszt statisztika a felhasználó gazdaneve szerint

Ez mutatja a 100 legnépszerűbb országot, a letöltési és feltöltési sebesség szerint rendezve. A letöltési sebesség kétszer olyan fontos, mint ebben a sorrendben.

Elsősorban a medián értékben bízunk; megbízhatóbb, mint a tiszta átlagérték. Az alsó kvartil (Q1) és a felső kvartilis (Q3) is megjelenik. A medián, a Q1 és a Q3 adhat képet a teszteredmények statisztikai eloszlásáról.

Internetes sebesség grafikon a világon

Letöltése

Feltöltés

Válasz

A 100 legjobb ország

Ezeket a statisztikákat az IP fordított rekordjának (hostnév) TLD használatával állítják össze. Egyes országok több TLD-t használnak (például .co.uk, .net.uk). Kattintson az ország nevére (ha lehetséges) a részletes statisztikák megtekintéséhez.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 OrszágTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporenet.sg196,517,0486,34251,1196,614,7778,98197,0285814
2.Singaporecom.sg137,820,1756,17185,7107,27,0230,98109,64883847
3.Romaniaro106,220,8047,5992,9865,7610,9337,0881,5234132338
4.United Kingdomuk89,9447,0052,8455,1571,8618,5321,3341,0144153338
5.Japanjp101,217,9349,20110,576,683,3715,7278,8062215081
6.Switzerlandch83,3622,0946,2193,2640,638,7320,7944,3123121622
7.San Marinosm70,3825,4450,9682,4912,638,289,8116,8234232732
8.Swedense90,1420,6738,7696,6247,254,3510,7546,7740152941
9.Turks and Caicos Islandstc47,4216,3032,5349,9728,663,8622,4042,1770407994
10.Spaines62,1611,9834,2884,6829,162,0514,1442,2654263559
11.Netherlandsnl59,0215,3933,1062,7826,364,4216,2426,6246212639
12.Polandcom.pl63,6712,0633,6476,5527,163,3810,5026,7330121726
13.Hungaryhu67,7112,6333,4676,8923,423,4610,3322,9438162642
14.Austriaco.at45,9815,4733,8158,9115,992,946,3310,2825141724
15.Portugalpt51,209,8230,4970,2427,993,5912,8136,7438121734
16.Norwayno61,9311,5230,2071,8229,114,0112,8428,1356203049
17.Bulgariabg36,3913,5928,0350,1423,804,6915,7633,8948102145
18.Moldaviamd35,226,4226,5245,1526,451,4718,3834,5335102945
19.Luxembourglu62,9911,6129,1879,1333,101,5212,5043,5666243556
20.Polandnet.pl62,6211,7330,3268,7420,343,0910,0128,1229131831
21.Taiwancom.tw41,397,3732,3153,3710,761,485,6111,411184966129
22.Canadaca52,6410,9828,1961,6327,262,699,4615,6041142445
23.Germanyde50,4010,7528,5754,5012,911,968,4212,9641182739
24.Belgiumbe45,3010,6828,3557,269,813,686,8315,2451223143
25.New Zealandnet.nz57,759,5026,7357,5321,231,127,3019,7982395376
26.Japanco.jp45,884,6126,4056,3828,121,334,8815,851005580106
27.New Zealandco.nz53,569,7724,2162,1717,060,888,3519,2888374973
28.Denmarkdk48,167,9622,6951,7227,952,3111,3637,9661274468
29.Italyit43,068,9624,1548,4915,250,977,9218,9237172740
30.Australiacom.au31,8810,5223,9744,6610,771,046,5017,5348213249
31.Liechtensteinli78,539,2624,4654,9339,841,014,8515,5529122039
32.Belarusby30,145,6621,3040,0922,570,6610,6628,5277325175
33.United Kingdomnet.uk35,5513,1223,7349,7212,052,245,5719,2945163356
34.Sloveniasi40,657,9123,5043,6525,502,815,0722,6027132437
35.Finlandfi41,259,2321,0446,4114,672,498,9316,5451263654
36.Vietnamvn32,934,3321,4649,7217,960,437,4623,7692374790
37.Montenegrome33,269,6922,6144,027,151,923,535,9279415074
38.Bosnia and Herzegovinaba34,8211,3121,3344,035,523,155,567,1560395268
39.Lithuanialt43,989,6320,6345,2927,041,386,3325,0369425272
40.Indiaco.in28,056,1018,9339,1520,661,858,8526,4458284061
41.Czech Republiccz36,189,9720,5140,6616,782,175,4715,0438142133
42.European unioneu39,918,4719,2237,7124,513,268,0421,1545142037
43.Austriaat32,308,5119,8637,159,922,496,4211,3938162335
44.Australianet.au29,808,6120,8742,547,560,814,1012,9557233358
45.Polandpl46,997,2919,2145,5616,471,837,3718,9540183041
46.Israelnet.il39,139,2221,8739,566,880,911,973,20982896115
47.Ukraineua32,706,0917,7940,4218,072,088,8221,7866355374
48.Indiain32,825,5118,9641,2723,040,625,7329,2974185088
49.Indianet.in37,965,2517,2348,9123,232,188,9316,714881841
50.Francefr91,475,8818,8780,8750,820,764,8448,4351162541
51.Latvialv36,847,4918,0037,3923,201,646,3420,9663294567
52.Slovakiask39,848,1718,6938,5014,291,564,7912,6538162739
53.Ukrainenet.ua24,616,7416,7130,8817,531,096,5520,5974405885
54.North Macedoniacom.mk19,8911,1118,8826,753,470,720,952,8682436885
55.Israelco.il26,778,1218,3235,063,300,741,802,671022094126
56.United Kingdomco.uk31,587,0117,0038,7617,041,103,9016,1358265063
57.Trinidad and Tobagoco.tt23,787,3417,8830,012,480,430,622,4113896142168
58.Icelandis30,857,4114,8939,5113,101,485,4914,76111596884
59.Estoniaee32,457,4714,8736,3717,741,735,2117,2965214473
60.Serbiars29,246,9815,6933,766,640,853,528,9768274866
61.Ecuadornet.ec21,186,1216,8232,462,390,641,222,16136100113148
62.Croatiahr20,996,8114,3424,518,610,732,389,2062334366
63.Jordancom.jo24,326,9514,7441,061,360,580,861,18131107121135
64.Irelandie29,394,3812,8032,2911,211,214,3113,7778395580
65.Russiaru27,974,1212,7232,8317,860,733,4418,42963774108
66.Mexiconet.mx16,745,3712,9021,852,780,721,493,681005267108
67.Arubaaw32,078,6812,7735,504,030,681,535,141048186106
68.United Statesus30,194,5911,2333,6411,410,752,338,071014784128
69.United Arab Emiratesnet.ae26,574,7711,5725,025,590,530,771,8113578135177
70.Ukrainecom.ua19,454,2410,9626,8613,570,641,7419,12101365596
71.Indonesianet.id15,503,8810,2420,166,901,012,775,5158253451
72.Costa Ricaco.cr18,424,5111,0028,691,060,380,611,15159102162201
73.Georgiage14,564,769,8919,194,770,672,777,3291668097
74.Greecegr18,675,4510,7823,702,720,620,823,8078375082
75.Albaniaal14,415,389,8021,163,010,811,493,28114607696
76.Brazilcom.br16,003,909,8820,662,720,200,460,82164117146172
77.Cypruscom.cy10,704,269,3613,691,540,521,022,291176983142
78.Turkeycom.tr12,373,639,0715,261,460,470,672,071216690136
79.South Africaco.za16,513,078,7919,017,210,311,054,891544783222
80.Colombiaco13,492,409,0716,438,950,220,483,1024655110299
81.Colombianet.co13,493,858,6018,751,630,390,932,2414991107189
82.Brazilnet.br14,333,438,7618,322,490,190,410,74179121152185
83.Perunet.pe13,053,478,6615,260,800,360,521,13178113138219
84.Malaysianet.my20,742,598,0524,987,450,351,517,851215270167
85.Armeniaam11,903,358,3317,464,490,430,722,0413682137160
86.Bosnia and Herzegovinanet.ba12,453,968,1316,011,960,400,691,87103364793
87.Indonesiaco.id18,561,626,4421,6612,250,784,0014,5473244465
88.Russianet.ru15,111,937,4018,845,920,390,651,77180104154195
89.Morocconet.ma13,493,397,3610,102,000,300,640,881194974129
90.Brazilbr13,112,637,4316,603,240,210,481,1215099137171
91.Mexicocom.mx13,432,626,8815,142,290,340,571,831286690145
92.Sri Lankalk9,152,466,7514,111,020,290,571,011526884172
93.Mexicomx15,191,465,5914,718,480,360,843,9514470109196
94.Thailandth27,752,955,7314,5714,630,310,363,2820696228258
95.Dominican Republicnet.do11,902,885,4710,121,280,400,641,0212873108166
96.Paraguaycom.py8,401,815,6112,820,760,230,330,45239174201293
97.Guatemalacom.gt8,101,875,219,122,280,351,042,721336780181
98.Egyptcom.eg7,611,815,3211,220,690,240,400,64151125144165
99.Réunionre11,601,385,3012,961,480,250,361,49241117236282
100.Boliviabo7,062,745,099,550,460,300,460,62197140155226

Top 20 hostnames

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
OrszágHostnameA vizsgálatok számaAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Czech Republicvutbr.cz
 
282,154,01148,6519,3402,167,20276,9809,07125
Polandwtvk.pl
 
162,147,80149,1225,5120,345,3190,82109,0117811
Japannuro.jp
 
248,660,44137,7414,9256,810,6485,03457,34292968
Czech Republiccvut.cz
 
288,615,7793,63560,9316,118,8493,37700,724249
Czech Republicsatt.cz
 
129,583,0289,4394,34146,389,0793,89138,56458
Francenordnet.fr
 
183,522,0287,56244,7112,924,7477,18179,310691324
Belarustelecom.by
 
56,9624,3970,0088,1560,8417,7285,5093,1046272849
Czech Republicvsb.cz
 
62,4117,0268,2092,2563,6013,5378,7993,442381220
Polandtarnobrzeg.pl
 
114,229,1573,88159,260,6629,3563,4991,0017121517
Austriaac.at
 
148,228,4181,68112,2132,314,4045,69106,9215816
Swedenbahnhof.se
 
128,636,5181,22121,977,619,7541,5488,6429131835
Switzerlandupc.ch
 
130,339,1585,85187,539,4010,4529,8958,1822151720
Slovakiarainside.sk
 
57,2433,0363,7285,5955,0713,8773,3792,309236
Czech Republickabel1.cz
 
65,5834,6475,5690,8053,9218,3744,2789,73187810
Czech Republicpacnet.cz
 
97,2231,5760,6879,6080,0717,3873,2393,422491524
Polandorange.pl
 
120,834,0075,23173,950,2619,3343,7862,231991316
Czech Republicmuni.cz
 
137,315,2952,96105,7175,411,7783,51161,0236922
Czech Republicmegasphera.cz
 
67,3933,3864,5992,7357,4330,1459,9485,003091115
Switzerlandhispeed.ch
 
121,429,6275,13180,734,5610,5828,3251,5322141720
Switzerlandsenselan.ch
 
107,931,4183,11140,718,313,869,9820,9122131620