Internetsebesség-teszt statisztika a felhasználó gazdaneve szerint

Ez mutatja a 100 legnépszerűbb országot, a letöltési és feltöltési sebesség szerint rendezve. A letöltési sebesség kétszer olyan fontos, mint ebben a sorrendben.

Elsősorban a medián értékben bízunk; megbízhatóbb, mint a tiszta átlagérték. Az alsó kvartil (Q1) és a felső kvartilis (Q3) is megjelenik. A medián, a Q1 és a Q3 adhat képet a teszteredmények statisztikai eloszlásáról.

Internetes sebesség grafikon a világon

Letöltése

Feltöltés

Válasz

A 100 legjobb ország

Ezeket a statisztikákat az IP fordított rekordjának (hostnév) TLD használatával állítják össze. Egyes országok több TLD-t használnak (például .co.uk, .net.uk). Kattintson az ország nevére (ha lehetséges) a részletes statisztikák megtekintéséhez.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 OrszágTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg208,448,08122,2260,4146,723,4375,97197,22761142
2.Japanjp241,945,25101,7325,2196,614,5187,48249,629111728
3.Singaporenet.sg195,239,7796,59256,2153,98,2681,55197,1305816
4.Israelil171,655,1894,33291,6155,731,1385,24243,9153827
5.Romaniaro194,335,1986,34274,6133,024,6869,91165,52791524
6.Brazilbr122,716,4192,04219,160,887,7045,0499,8054212550
7.Turks and Caicos Islandstc101,824,5362,9692,7068,4724,1949,4277,7460272932
8.Switzerlandch131,032,4472,52154,962,668,0729,0261,332091319
9.Netherlandsnl120,828,7267,44148,847,649,1625,2937,1534131724
10.Denmarkdk127,026,5366,92160,154,843,7523,7962,1935182538
11.Portugalpt91,7525,0266,58151,448,2010,6823,7492,0228101525
12.Austriaco.at82,4936,3169,7890,4029,429,9214,4220,7324121629
13.Palestineps51,8611,1973,7885,163,870,884,535,0752202179
14.Moldaviamd85,5330,3651,4391,9076,0413,2649,0793,412741137
15.Spaines132,923,5461,82167,770,326,5028,0885,5352243363
16.New Zealandco.nz109,822,4364,14102,436,926,1218,8949,8666323553
17.Chilecl170,98,6651,55292,0128,14,2638,44173,64581638
18.Brazilnet.br109,019,4152,01163,257,984,5627,0579,7748152756
19.New Zealandnet.nz117,012,1359,22102,924,960,709,9125,8297355097
20.Brazilcom.br99,4818,9953,40121,743,644,4120,9046,6457173157
21.Icelandis153,922,4847,45138,0111,44,7831,9591,764261646
22.Israelnet.il158,923,5760,77194,730,042,615,2248,133381422
23.Hungaryhu128,419,1349,45141,046,855,1019,1841,0328111829
24.Ecuadornet.ec49,6225,6440,0058,2038,0018,6537,2150,522171219
25.Norwayno103,516,6748,79123,550,365,1018,2449,3441132648
26.Canadaca93,8716,4749,36108,035,461,9210,5832,8158142445
27.Luxembourglu107,913,7244,7097,1961,100,8618,6470,0151162440
28.Polandcom.pl101,517,0344,74103,943,675,1317,5347,4728101626
29.Germanyde95,9717,0046,2693,9718,752,4310,6628,3037172436
30.Serbiaco.rs52,1725,9145,4768,949,996,148,7113,9043142035
31.Swedense103,120,0943,94109,356,684,2711,1766,6934122040
32.Polandnet.pl92,9816,4940,2692,4530,744,5117,5939,8930121730
33.Belgiumbe74,4918,0440,6588,5114,954,4212,6919,3155222840
34.Indiain58,0516,2737,8871,8139,522,7316,7150,3769275078
35.Indiaco.in42,4116,5134,7157,1731,008,1522,7743,0465253954
36.Hungaryco.hu64,9920,5829,6550,2151,3719,2532,1649,7419111519
37.Francefr135,910,1438,99163,578,470,8412,4792,7340152139
38.Israelco.il60,6311,2842,7252,7615,652,174,316,1870326378
39.Belarusby45,5514,0432,3263,3833,225,4524,4746,8156334254
40.Australiacom.au52,5318,6338,3853,4714,111,1910,3318,4461203257
41.Ukrainecom.ua41,4711,7928,0781,2630,108,5029,2248,9447283659
42.United Kingdomco.uk76,3915,5037,9175,4327,191,768,8717,7953263958
43.United Kingdomuk153,211,0637,45158,482,710,397,9455,3959111968
44.Vietnamvn43,9913,4035,5367,0525,022,3111,6234,6390405595
45.Colombianet.co57,0611,4935,1480,8419,264,299,7216,1453182746
46.Italyit62,3613,5033,8970,2424,291,9211,6519,8739162441
47.Russiaru58,119,7830,0576,4643,692,5117,8462,2159173359
48.Ukrainenet.ua56,1315,3328,2952,5236,327,6620,9149,8555304463
49.Bulgariabg47,0613,3028,9160,6131,054,3318,2041,6485214068
50.Uruguaynet.uy61,8711,1831,8148,7115,524,0411,6524,2374182664
51.Czech Republiccz60,9615,8031,9862,9626,174,059,8823,7031132032
52.Finlandfi54,3212,7030,1367,5717,802,619,7421,0967395268
53.Indianet.in88,436,7826,9071,9969,862,0515,8456,188682157
54.Australianet.au44,9512,8631,1351,2011,620,767,1416,1664213259
55.European unioneu66,7213,0828,3362,0834,163,9911,1229,8534101732
56.Austriaat50,2712,1828,9557,5113,403,198,5115,7036162234
57.Bangladeshnet.bd27,5913,3622,2335,4225,507,6421,6730,404391555
58.Polandpl74,019,8927,9974,5023,982,299,8527,3344193246
59.Russianet.ru37,8112,9530,9554,7515,480,872,8524,51824075115
60.Slovakiask67,9512,0927,9560,0321,452,116,2524,8833142334
61.Irelandie56,7815,6427,1345,6621,100,797,3822,3949233964
62.Latvialv52,627,8825,0163,7534,103,7410,3327,8057183349
63.Estoniaee42,649,3025,7950,0222,561,878,5428,3989395691
64.Perunet.pe42,997,7523,0254,0520,571,9314,0627,4852192649
65.Lithuanialt72,9511,3424,5176,4655,554,4110,7946,7854103959
66.Argentinacom.ar42,268,7726,7954,3714,771,325,7320,6159173055
67.Ukraineua35,9710,8322,1241,9626,315,8215,0540,5472405175
68.Ecuadorcom.ec32,2815,5823,6145,8018,356,549,2918,9742152038
69.Thailandth50,3410,8725,9855,2416,760,483,6115,111216495114
70.Ecuadorec30,424,4419,1941,7125,200,4915,6842,2763132156
71.Bangladeshcom.bd26,526,4619,0029,6021,972,8412,9925,8084133575
72.Malaysianet.my44,064,4620,9958,3824,321,278,0238,02932157101
73.New Zealandnz85,9511,1922,1895,2221,420,755,0927,6268354457
74.United Arab Emiratesnet.ae60,729,3619,9669,1931,120,688,6839,22691221129
75.Sloveniasi63,429,9020,0968,2126,084,007,8716,9347202947
76.Montenegrome40,6912,3020,2736,0125,723,965,7828,30641129100
77.Mexiconet.mx29,6010,4920,7536,566,661,784,256,4574324870
78.Indonesiaid19,633,7816,1228,6615,780,7212,0627,431442258173
79.Serbiars40,768,4318,9245,6511,501,585,6414,5750173048
80.Mexicocom.mx36,947,4819,0845,2614,350,624,7217,3669244173
81.Hondurashn19,909,0019,2027,226,610,943,145,24864758107
82.Indonesiaco.id26,314,4515,4631,3016,231,779,3718,59972947110
83.Paraguaycom.py29,935,3917,8639,698,000,544,1813,901135061169
84.United Statesus53,336,9718,4384,2628,800,441,3225,7118340144271
85.Greecegr29,618,1617,4644,224,590,773,065,3670253980
86.Thailandco.th49,967,3716,9659,0619,460,502,388,061155893129
87.Colombiacom.co27,274,4115,5331,318,280,924,929,6474284086
88.Croatiahr35,806,5114,2830,8914,151,103,9311,7766284059
89.Argentinanet.ar28,615,0614,1137,7010,820,622,3611,6071223371
90.Mexicomx28,633,1414,2232,996,520,851,854,8471335078
91.Costa Ricaco.cr23,276,5814,2430,521,090,400,761,25163114130194
92.Turkeycom.tr17,815,4812,2522,374,100,633,345,4677276291
93.Armeniaam19,046,6312,5725,7511,830,581,527,8412980130151
94.Nicaraguanet.ni23,515,1212,2635,964,320,482,024,301146998133
95.Indonesianet.id21,024,1111,7524,679,810,802,828,251093454126
96.Georgiage14,633,9812,0621,117,180,731,7410,691006783110
97.Colombiaco56,854,539,8943,1479,330,893,5926,95981759124
98.Boliviabo13,264,1310,3819,063,030,442,434,701216682168
99.Cypruscom.cy17,646,3210,2019,102,170,520,771,6713698130152
100.Egyptcom.eg16,403,7610,2922,911,470,350,530,85156120141165

Top 20 hostnames

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
OrszágHostnameA vizsgálatok számaAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
579,592,92817,1902,553,5416,9072,4173,869558
Japancommufa.jp
 
102384,19462,62326760,974,06320,717371591216
Czech Republicvutbr.cz
 
449,888,19361,1859,5497,090,64522,7900,76115
Japannuro.jp
 
459,9134,7425,5792,0453,9101,9389,5835,41451016
Germanytele-ag.de
 
332,878,29231,7590,551,719,3268,1682,1025202230
Czech Republicpacnet.cz
 
208,951,74178,4337,9180,436,3198,98304,4117912
Slovakiaoranet.sk
 
205,392,52176,5329,887,6786,9397,95103,916111215
Czech Republiccvut.cz
 
325,342,61154,1659,1338,433,40112,5743,111237
Czech Republiczcu.cz
 
226,551,82144,9328,8319,635,59126,6590,810359
Denmarkfastspeed.dk
 
205,870,17171,0312,064,8912,4836,9386,5326192331
Japanbbiq.jp
 
243,060,64137,1411,5169,241,8595,49301,728202224
Chilepacificonet.cl
 
238,949,65136,5390,6181,637,6693,69296,42561017
Singaporesingnet.com.sg
 
209,648,81144,8255,3146,527,1676,59163,23173544
Polandls.com.pl
 
190,384,19162,1260,230,5111,6419,8345,8710679
Japanad.jp
 
220,347,44117,1369,1162,147,00103,0250,728101621
Lithuaniacgates.lt
 
194,454,67117,2338,6174,428,0893,79316,1133511
Czech Republicmuni.cz
 
184,536,65108,4259,5220,220,96107,3390,1147921
Polandautocom.pl
 
202,453,33144,5286,330,6321,0424,1436,0022131620
Japantransix.jp
 
187,387,84104,5248,9139,537,8890,92191,921111623
Japanitscom.jp
 
230,262,76116,3338,2165,69,1364,6595,061571213