Internetsebesség-teszt statisztika a felhasználó gazdaneve szerint

Ez mutatja a 100 legnépszerűbb országot, a letöltési és feltöltési sebesség szerint rendezve. A letöltési sebesség kétszer olyan fontos, mint ebben a sorrendben.

Elsősorban a medián értékben bízunk; megbízhatóbb, mint a tiszta átlagérték. Az alsó kvartil (Q1) és a felső kvartilis (Q3) is megjelenik. A medián, a Q1 és a Q3 adhat képet a teszteredmények statisztikai eloszlásáról.

Language:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , PL , SK , UK , RO , CZ

Internetes sebesség grafikon a világon

Letöltése

Feltöltés

Válasz

A 100 legjobb ország

Ezeket a statisztikákat az IP fordított rekordjának (hostnév) TLD használatával állítják össze. Egyes országok több TLD-t használnak (például .co.uk, .net.uk). Kattintson az ország nevére (ha lehetséges) a részletes statisztikák megtekintéséhez.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 OrszágTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Cayman Islandsky203,1188,3252,0276,4137,140,81164,6226,637333543
2.Japanjp291,956,72149,3399,3251,631,9597,59338,12691627
3.Singaporenet.sg231,945,99124,2279,8200,524,6787,20273,3205818
4.Singaporecom.sg214,139,6198,64260,8205,530,3693,11278,4475939
5.Colombiaco165,210,0793,88234,0162,110,6694,17197,56291254
6.Netherlandsnl201,842,42113,7280,991,1824,5643,3688,7433121623
7.Francefr240,020,2594,16368,7172,98,1376,09281,434121728
8.Romaniaro182,034,6988,10294,0156,629,3982,48244,229101522
9.Switzerlandch191,943,95100,6249,796,8821,1246,2694,132091420
10.United Kingdomnet.uk172,326,7694,46217,696,0313,4350,49134,033121531
11.Brazilnet.br162,427,0789,10261,995,1716,3751,49136,650183253
12.Brazilcom.br153,223,1786,58236,388,5813,3948,06107,757172850
13.Colombianet.co164,631,0793,45258,682,9016,2231,4965,3338122233
14.Israelnet.il234,133,8391,29323,768,025,0335,7485,222871028
15.Denmarkdk170,737,4187,42237,6100,210,4530,94101,038122740
16.Serbiaco.rs132,343,7177,26174,770,5114,2744,0996,751771120
17.Canadaca170,634,0384,45243,486,5110,4129,4368,3839101732
18.Swedense148,921,0283,16201,4105,810,4330,59139,034112342
19.Ecuadornet.ec113,428,7172,83144,195,1614,4945,74102,34091463
20.Moldaviamd100,632,3266,7196,7794,6633,9253,91100,53071346
21.Polandnet.pl145,522,1474,80179,656,3010,1334,4958,102091421
22.Australiaau164,927,2981,30236,845,3215,7819,9639,824191326
23.Spaines169,218,7568,23233,5147,58,6938,74176,449163165
24.Belgiumbe136,127,0677,22192,735,3910,4618,6628,9735162132
25.Portugalpt119,125,6665,49164,754,6213,5836,0880,1450283660
26.Norwayno144,729,6169,05202,685,1911,5328,7792,4938162542
27.Hungaryco.hu155,530,6154,86182,267,5923,9756,0790,021671015
28.Polandcom.pl156,429,1467,41197,671,8911,1128,7572,412291422
29.Luxembourglu143,515,3952,39195,884,8213,6049,66129,933172237
30.Indianet.in68,0726,5248,8182,9270,3226,2154,5091,0141142338
31.Indiain84,6426,6748,73107,075,1719,6547,3293,3343122849
32.Chilecl190,311,2750,99283,6167,87,0541,33246,665111950
33.Ecuadorec93,1915,9051,02115,982,0012,6636,68105,54481736
34.Russiaru86,9618,6248,4091,6568,649,2335,4686,0341193249
35.Malaysianet.my121,713,9346,15139,382,575,1839,5286,0969173569
36.Argentinacom.ar108,114,4550,09148,253,496,0128,7773,0054132341
37.Germanyde108,120,7353,75104,128,788,2021,1439,0238162235
38.Lithuanialt151,222,4749,75228,9127,88,4329,03154,546153252
39.Palestineps70,1441,1956,4088,3217,526,8812,4619,7758444865
40.Hungaryhu148,916,8751,25177,860,288,0920,5048,6331122034
41.United Statesus118,214,5249,90104,091,363,4819,69105,179173566
42.Indiaco.in63,9721,3140,8888,4453,8214,8335,7666,4339172951
43.Mexicocom.mx75,2110,5841,0783,2259,844,7530,9875,2348162752
44.Ukrainecom.ua58,8615,1040,0776,9141,248,6732,1170,6745344752
45.Paraguaycom.py62,137,2545,9499,1518,023,2216,8127,601023651150
46.Latvialv92,7918,7646,1093,5474,105,6416,1848,9647163652
47.Icelandis93,1314,7840,72112,496,689,9726,9193,705782671
48.Argentinanet.ar90,3511,9544,2599,8947,445,9119,7152,1353172441
49.United Arab Emiratesnet.ae116,214,9641,53148,860,924,7423,1487,9555121881
50.Slovakiask115,216,8042,78108,150,895,4919,9366,4729112030
51.Irelandie110,29,1544,79121,942,875,9114,9950,2145142859
52.Czech Republiccz91,3019,0743,0192,0049,327,9818,2237,4230132032
53.Bulgariabg78,2519,2241,6387,0149,517,2220,9560,9664334859
54.Hondurashn59,7412,0146,3064,1123,305,4411,4332,47853851109
55.Australianet.au72,0319,7043,2485,9015,388,2415,9018,9745132644
56.Mexiconet.mx68,0318,1645,9292,7125,665,279,9130,8358223464
57.Ecuadorcom.ec78,4615,2143,8298,4340,056,7113,5023,8050162567
58.New Zealandco.nz99,1113,1543,52121,043,083,5313,3073,121293748109
59.Perunet.pe112,012,7538,97216,050,439,6221,5830,9256132644
60.Italyit114,916,1441,2193,4562,904,8916,8834,3239162341
61.Austriaat78,9117,0542,2493,8924,006,5214,2127,3735152135
62.Belarusby48,2312,7936,2689,4633,375,9325,9450,2568415477
63.Estoniaee76,5120,3941,6389,5738,506,9512,9247,6258153560
64.Bangladeshnet.bd38,2015,1334,2651,6830,7014,5826,5639,873581330
65.Finlandfi76,6614,2841,4984,7024,805,1211,5127,4472395277
66.Australiacom.au69,9717,5238,2379,5121,585,0314,5719,0153193255
67.European unioneu107,617,0336,3486,5464,586,3418,1359,4632101631
68.Bangladeshcom.bd35,4013,5629,8148,9234,3514,2530,2545,1539101537
69.United Kingdomco.uk109,416,1937,47115,257,307,7414,6430,5942193450
70.Polandpl114,512,1036,86118,938,194,6815,2040,0242173043
71.Ukrainenet.ua50,2618,3631,0270,8440,8912,6524,2955,7767485666
72.Colombiacom.co64,6711,2030,6663,6731,996,6516,6731,1251183251
73.Greecegr56,2511,9835,1477,2912,062,646,3610,5258203466
74.Réunionre105,57,7330,78155,856,332,8411,2477,481264561210
75.Croatiahr76,0713,6529,7260,6641,454,2711,6429,3347163047
76.Cypruscom.cy51,2912,7228,9447,0418,075,6411,1030,1240122669
77.Ukraineua46,7017,5724,6537,5734,197,0818,6937,2648264663
78.Turkeycom.tr44,1114,3926,9350,7316,096,4112,3018,4736132031
79.Serbiars76,7015,3927,8785,6630,773,858,5327,9433122033
80.Dominican Republicnet.do43,309,5927,9056,5015,922,967,2122,59964864137
81.Mexicomx54,119,3825,5766,1915,992,247,0913,7459284161
82.Thailandth52,367,0326,6249,6826,632,293,9311,4617279101254
83.Morocconet.ma37,945,4722,0965,5024,520,9010,3339,3172395880
84.South Africaco.za43,448,6521,0752,0428,323,9111,0831,5471213667
85.Uruguaynet.uy83,785,7218,4483,7517,960,576,1732,0115320146258
86.Omanom25,226,6316,2227,508,890,844,439,90172122133147
87.Georgiage17,397,5916,7726,447,390,863,188,5214296112153
88.Boliviacom.bo18,604,4714,6530,2010,181,115,0215,4612244113167
89.Thailandco.th38,444,6714,6346,5418,040,823,8111,1316886116235
90.Indonesianet.id24,564,6714,1133,818,821,123,307,991426889180
91.Armeniaam16,417,2012,8623,164,090,534,395,93164153160172
92.Nicaraguanet.ni26,697,0111,9744,3810,110,626,0014,091235674180
93.Guatemalanet.gt22,788,2511,7222,504,300,783,976,06173124161184
94.Indonesiaco.id23,893,2111,9228,619,000,743,229,9513962100168
95.El Salvadorcom.sv28,773,5910,6834,1617,620,441,885,30189104132169
96.Indonesiaid38,893,359,7219,6528,980,862,635,701687097197
97.Kazakhstankz27,523,348,3131,2612,060,401,5614,7318068120285
98.Iranir9,293,286,167,491,990,440,690,9915184127165
99.Madagascarmg8,922,115,2811,684,970,291,605,5620369203262
100.Kyrgyzstankg7,651,755,228,861,110,270,481,01203112145315

Top 20 hostnames

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
OrszágHostnameA vizsgálatok számaAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Japannetyou.jp
 
813,5828,7873,3887,4881,7927,6934,3935,62222
Polandostnet.pl
 
611,0719,1733,7737,1201,2157,6250,9260,910888
Japannuro.jp
 
676,1218,9562,1918,4574,4189,3551,5818,51461015
Czech Republicmk-as.cz
 
525,7222,6503,3918,1530,0216,7571,4877,34335
European uniondimensionesrl.eu
 
587,674,40599,8922,5238,348,03273,1428,017101219
Czech Republicempecom.cz
 
328,4322,3342,4356,4308,9293,0347,7359,37666
Japanbbiq.jp
 
392,177,71347,3611,3303,483,01286,1395,925212226
Czech Republicvutbr.cz
 
442,261,49312,3852,6488,367,62347,1907,120138
Polandwieszowanet.pl
 
352,1373,8415,5433,783,9791,6092,9693,526456
Japancommufa.jp
 
556,5111,8312,9760,2458,598,20289,4549,61491215
Polandjmdi.pl
 
275,591,03300,9387,8111,656,67118,1157,111279
Polandskynet.net.pl
 
297,964,76258,5449,2211,931,81168,8364,1105810
Polandintelly.pl
 
336,1134,6320,1581,451,6832,0242,7944,5527172022
Cayman Islandscandw.ky
 
197,0148,6239,8278,9148,036,54190,2226,837333443
Swedensandnet.se
 
142,297,59147,3190,0200,2158,9235,7254,013899
Denmarksefiber.dk
 
253,283,05188,9388,8194,460,48147,5239,423101316
Czech Republicpacnet.cz
 
227,051,54205,4367,6193,721,01112,3334,41391013
Czech Republiccvut.cz
 
352,038,99156,8482,1365,148,12198,7615,6152410
United Kingdombcube.co.uk
 
266,284,82162,0357,5261,975,18170,1313,61651022
Israelnetvision.net.il
 
336,560,46206,4573,790,5716,2360,2797,42257915