Internetsebesség-teszt statisztika a felhasználó gazdaneve szerint

Ez mutatja a 100 legnépszerűbb országot, a letöltési és feltöltési sebesség szerint rendezve. A letöltési sebesség kétszer olyan fontos, mint ebben a sorrendben.

Elsősorban a medián értékben bízunk; megbízhatóbb, mint a tiszta átlagérték. Az alsó kvartil (Q1) és a felső kvartilis (Q3) is megjelenik. A medián, a Q1 és a Q3 adhat képet a teszteredmények statisztikai eloszlásáról.

Internetes sebesség grafikon a világon

Letöltése

Feltöltés

Válasz

A 100 legjobb ország

Ezeket a statisztikákat az IP fordított rekordjának (hostnév) TLD használatával állítják össze. Egyes országok több TLD-t használnak (például .co.uk, .net.uk). Kattintson az ország nevére (ha lehetséges) a részletes statisztikák megtekintéséhez.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 OrszágTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Japanjp205,237,7690,07267,4173,419,9484,01214,728111828
2.Singaporenet.sg157,042,2989,93185,8138,530,0678,46145,1346916
3.Japanco.jp113,112,7683,55178,689,9010,6058,31108,942132051
4.Hong Kongcom.hk147,237,63105,7160,958,550,977,299,52187131824
5.Singaporecom.sg159,318,6767,60194,9141,511,6950,65142,5346938
6.Romaniaro144,530,1464,13164,5102,424,4952,68103,22791524
7.Switzerlandch103,726,8458,33109,055,9410,8729,2455,9625101624
8.Spaines100,719,1650,37108,648,426,5726,3968,1153253357
9.Portugalpt80,4117,3949,60116,645,659,2223,4388,6928101525
10.Swedense106,121,7151,77124,061,076,3617,0482,6535132239
11.Netherlandsnl98,2224,1549,1798,7741,945,6921,4731,9835131828
12.Hungaryhu117,918,8247,77112,743,905,7719,3238,8028111729
13.Norwayno89,6217,2844,60109,137,214,2816,6831,2051173353
14.Luxembourglu96,8613,9239,4692,4747,714,1921,2158,5740253246
15.Polandcom.pl89,0914,9942,1991,0935,014,8514,8036,8630121730
16.Bosnia and Herzegovinaba69,5220,3345,47111,86,744,087,259,6556354049
17.Austriaco.at59,3921,3443,3478,7121,265,9810,9219,9325151728
18.Icelandis70,8916,7735,2149,9735,686,9226,5750,2865205377
19.United Kingdomnet.uk79,0518,3037,51124,036,2210,2021,4533,5950111645
20.Denmarkdk92,6415,1237,6285,7553,225,5419,6351,4159233751
21.Ecuadornet.ec36,9716,1533,9251,7930,486,2326,2147,417191554
22.Germanyde77,9814,2839,9178,4416,362,7410,0324,3337172537
23.Polandnet.pl80,5815,2835,7286,5826,484,7016,1437,0132131832
24.Turks and Caicos Islandstc57,0822,1735,2872,1927,105,0216,1540,0468293367
25.Indiaco.in41,8814,3433,0657,3325,617,5119,4739,6866274062
26.Belgiumbe58,2215,7336,0569,2712,134,349,3818,4045212637
27.Serbiaco.rs51,1123,0136,5557,449,125,487,8013,5539121726
28.San Marinosm54,3520,9733,7265,3011,428,199,8913,76107172431
29.Lithuanialt69,3410,6031,2272,8551,213,0513,4048,0742143150
30.New Zealandco.nz86,5813,1631,0672,6016,990,6710,2617,801343451176
31.Canadaca62,0410,6930,7276,0723,882,8910,1119,2459162759
32.Indiain48,649,9329,5762,9831,221,9012,1843,15952653101
33.Australianet.au42,3516,1031,1247,609,591,905,9514,7760223258
34.Ukraineua31,5411,4924,1738,2924,675,3619,5032,9966344772
35.Italyit52,9411,5028,6859,9519,371,9710,2719,4145193047
36.Francefr114,77,9628,35106,364,190,8310,0575,2444152340
37.Irelandie82,9312,1629,3575,9019,402,098,0221,4649213554
38.Australiacom.au45,7414,1930,1951,1510,251,275,8917,3863182958
39.New Zealandnet.nz86,9012,0131,0494,6112,021,044,1218,1584344683
40.Ukrainenet.ua43,377,9926,3255,5325,802,2812,7231,1691415692
41.United Kingdomco.uk56,4512,0626,4960,7826,472,4311,9521,4054244966
42.Bulgariabg41,9310,9325,8749,3523,571,9812,8130,0288264765
43.Indianet.in41,535,8226,2750,6322,653,749,5526,446451957
44.Moldaviamd46,009,4124,2774,3933,283,3013,2040,1353143671
45.Hungaryco.hu253,09,0625,65132,7190,92,948,29105,04671730
46.European unioneu55,1911,7423,8654,8933,455,0011,5030,9236121933
47.Israelnet.il82,846,7128,1779,4714,510,522,526,451101476168
48.Austriaat43,5710,8624,7149,4613,174,098,9615,4537162235
49.Czech Republiccz46,1512,7425,1949,1820,114,007,8218,9534142134
50.Ukrainecom.ua28,709,2621,6741,3518,822,8014,6124,6781384777
51.Polandpl64,618,8323,8562,7619,932,238,9323,4144193247
52.Indonesiaco.id33,527,6520,6144,2118,114,4212,7721,8259193157
53.Russiacom.ru21,8310,3616,6526,0423,864,3020,0733,451303196116
54.Finlandfi40,139,5422,5546,3912,562,217,6013,5879485971
55.Latvialv41,829,3922,2442,6627,191,717,8923,2365244070
56.Sloveniasi31,386,9621,0243,2812,882,389,6217,9244202338
57.Slovakiask49,459,9022,5446,5416,172,065,3720,0537162737
58.Indonesiaid22,763,5319,3240,3818,171,7910,4228,07972137110
59.Paraguaynet.py29,731,0320,7145,569,500,897,0010,66117395097
60.Estoniaee35,137,4119,6137,2315,001,675,3214,2868426080
61.Russiaru38,605,8517,8448,8327,941,267,7636,5976234681
62.Israelco.il50,695,6020,5765,398,870,331,424,8013918113256
63.Belarusby24,416,5117,4632,3715,891,497,3423,5590415988
64.Argentinacom.ar34,036,3518,7045,967,810,782,906,4478214093
65.Brazilnet.br48,405,1618,5349,8225,740,442,5526,8254183461
66.Albaniaal21,699,4717,3229,3010,122,154,9214,3072355470
67.Brazilcom.br42,215,2517,5251,6417,540,404,3419,0962183263
68.Serbiars35,727,2316,6840,659,440,933,8010,0462203354
69.Georgiage18,137,7817,1324,825,411,362,786,311247597116
70.North Macedoniacom.mk21,839,0817,6328,753,480,580,942,961297490117
71.Colombianet.co27,674,7815,6634,477,840,634,447,19932235115
72.Bangladeshcom.bd17,933,9113,5819,9715,141,058,4619,6788175491
73.Chilecl65,833,2512,8848,1653,050,506,2741,6393153369
74.Boliviacom.bo16,974,7513,7723,807,440,492,6510,061094163130
75.Greecegr23,836,3813,8235,213,630,742,374,8679355586
76.Jordancom.jo24,597,6814,2034,762,320,570,982,7512895117146
77.Croatiahr23,355,4513,2225,639,470,902,747,9065314364
78.Montenegrome22,167,8111,9121,0713,431,693,5810,5872224668
79.Argentinanet.ar24,365,2712,2531,505,350,612,186,5572244080
80.Cypruscom.cy16,625,3012,4322,952,450,611,303,4617880104142
81.United Statesus37,584,4911,4652,7723,470,321,9118,211504191290
82.Réunionre23,825,0412,2229,565,150,290,341,88205100238267
83.Mexiconet.mx18,363,4911,3425,112,750,291,503,671686587285
84.Perunet.pe21,973,9411,3130,855,380,471,143,9113770103142
85.Indonesianet.id17,213,259,9321,998,411,043,418,1998284499
86.Turkeycom.tr15,205,6210,9720,412,720,571,154,94923070109
87.Brazilbr25,212,9810,8729,8911,210,451,2410,6256203166
88.Ecuadorcom.ec16,923,5110,0123,207,980,471,959,671042260145
89.Uruguaynet.uy25,982,909,6838,875,310,321,9910,521031939239
90.United Arab Emiratesnet.ae17,103,8410,0823,361,280,440,801,18178123133177
91.Madagascarmg31,292,628,2452,1725,570,593,6439,597082552
92.Ecuadorec17,743,328,5724,8914,130,432,6922,9878142599
93.Mexicomx15,313,598,9120,832,930,371,332,581396684170
94.Paraguaycom.py25,062,948,9829,813,980,281,075,451655882214
95.Mexicocom.mx20,443,459,0225,726,730,340,975,341203571143
96.Vietnamvn18,712,188,4528,938,610,270,356,6622460239285
97.Jordanjo8,882,228,0613,860,890,240,551,31155106133159
98.Nicaraguanet.ni10,242,908,0413,920,700,410,570,89184123165193
99.Costa Ricaco.cr12,594,528,0016,920,650,380,510,79173127148203
100.Bosnia and Herzegovinanet.ba11,664,887,6114,981,070,530,681,6685406291

Top 20 hostnames

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
OrszágHostnameA vizsgálatok számaAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
561,890,10802,0897,154,0224,8766,5971,2613101012
Japannuro.jp
 
433,6103,7352,3793,5427,089,56341,9820,4155814
Switzerlandschulethal.ch
 
327,6239,6299,6437,9191,5170,9212,8218,68667
Czech Republicvutbr.cz
 
374,285,42254,5767,7396,883,66262,0775,210125
Japancommufa.jp
 
375,848,05173,3432,7318,651,19144,0445,719121517
Japantransix.jp
 
200,170,52151,1266,2182,063,95116,6274,632101723
European uniondimensionesrl.eu
 
185,249,18144,9245,2103,542,5395,87161,122121830
Japanad.jp
 
200,749,90108,5304,9162,556,1999,09213,232111622
Czech Republiccas.cz
 
218,842,9294,16281,2216,331,0193,03288,0143512
Czech Republiccvut.cz
 
296,129,2393,73623,5320,316,7293,86741,0152410
Japanbbiq.jp
 
206,753,8589,90332,3151,844,3492,74239,725202225
United Kingdombcube.co.uk
 
147,055,8589,91190,9129,69,2492,52195,2114711
Czech Republicvse.cz
 
108,628,5989,4794,42127,731,2292,8094,869357
Czech Republicsamatech.sk
 
121,259,2592,21223,0114,051,6084,72204,714121315
Polandwtvk.pl
 
146,236,1388,30152,5127,136,7189,22111,0148917
Italymclink.it
 
93,6433,53100,2122,459,4810,9560,88100,626161828
Polandtarnobrzeg.pl
 
147,130,7192,54239,663,6733,0174,3379,0533121320
Netherlandscaiway.nl
 
162,337,2689,56263,8144,623,6578,48198,52371120
Czech Republiczcu.cz
 
225,427,7085,00316,6291,711,5985,90728,1204823
Czech Republicbdtel.cz
 
186,935,3780,92414,6203,044,9091,14434,283510