Internetsebesség-teszt statisztika a felhasználó gazdaneve szerint

Ez mutatja a 100 legnépszerűbb országot, a letöltési és feltöltési sebesség szerint rendezve. A letöltési sebesség kétszer olyan fontos, mint ebben a sorrendben.

Elsősorban a medián értékben bízunk; megbízhatóbb, mint a tiszta átlagérték. Az alsó kvartil (Q1) és a felső kvartilis (Q3) is megjelenik. A medián, a Q1 és a Q3 adhat képet a teszteredmények statisztikai eloszlásáról.

Internetes sebesség grafikon a világon

Letöltése

Feltöltés

Válasz

A 100 legjobb ország

Ezeket a statisztikákat az IP fordított rekordjának (hostnév) TLD használatával állítják össze. Egyes országok több TLD-t használnak (például .co.uk, .net.uk). Kattintson az ország nevére (ha lehetséges) a részletes statisztikák megtekintéséhez.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 OrszágTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Japanjp173,426,0476,51211,5161,511,9565,09191,836122142
2.Singaporecom.sg147,725,4866,29168,2102,57,3742,17107,24873455
3.Singaporenet.sg135,520,9960,97158,3107,114,8147,38116,73561139
4.Turks and Caicos Islandstc66,2730,0861,1271,7049,3116,3743,2966,24139252640
5.Romaniaro129,723,8652,25114,682,5615,9346,5893,3029101629
6.Portugalpt82,9119,1352,33117,445,5710,0622,0690,5129101524
7.Switzerlandch91,0423,6850,78101,646,989,8124,1448,6427111627
8.United Kingdomuk87,2118,9048,5575,1662,3213,1622,9487,443082136
9.Spaines94,7616,4144,90100,238,294,7720,8952,1451243252
10.Serbiaco.rs58,1716,1051,2599,768,493,977,8011,2761373955
11.Vietnamvn47,5112,3644,9973,2524,121,7612,5840,451043442102
12.Netherlandsnl75,8318,0640,7490,7629,644,7419,0427,2352202638
13.Hungaryhu98,3716,3342,7493,6631,374,8414,3128,0933121932
14.Luxembourglu78,6214,8836,0789,7541,903,9019,6849,2545232941
15.Swedense90,2716,0739,2996,5344,594,4611,7958,7444132844
16.Icelandis83,7218,5238,1369,1222,712,459,8130,72101566879
17.Liechtensteinli76,829,6337,9495,0347,943,258,1237,6428101825
18.Polandcom.pl71,6613,9435,4086,5933,484,0212,1732,1131131831
19.Moldaviamd52,4215,0732,8764,2931,252,8415,9342,7152173858
20.Denmarkdk62,7011,7134,3368,0328,982,6312,9040,2652274259
21.San Marinosm65,0318,9934,2675,9210,325,909,9016,9333172336
22.Polandnet.pl74,7912,4731,9682,7225,003,5512,8732,9135131934
23.Indiain49,0611,2432,2462,7033,591,9711,3444,5974244880
24.Austriaco.at46,9414,4433,5369,4813,863,767,9810,9433152039
25.Germanyde67,3111,9832,5558,7214,832,289,4320,2340182740
26.Norwayno67,0311,4030,3377,7425,193,1311,6629,7052203351
27.Belgiumbe50,5912,6630,0959,3112,234,159,2318,3448253444
28.Irelandie58,0912,0730,1458,8917,682,238,1620,2655193651
29.Indiaco.in53,569,7525,7047,5440,606,0815,3637,5760263656
30.Australiacom.au37,7811,5928,9150,0111,071,308,0518,0067213566
31.Canadaca44,058,0028,1064,1919,161,509,6620,3561193056
32.Australianet.au41,8815,5930,1844,948,951,395,0215,2264213260
33.United Statesus59,195,8728,7458,1417,930,987,1215,6697345889
34.New Zealandco.nz60,058,2127,9375,0413,710,486,7319,101133650127
35.Bulgariabg42,6813,0624,3247,2320,702,8012,7829,0368254058
36.Ukraineua30,0011,2322,5838,2821,786,4316,0631,7859354762
37.Israelco.il52,1711,5329,5364,0910,531,092,114,98781667114
38.Italyit45,109,4926,0153,5516,971,209,0019,0445193148
39.Indianet.in51,767,9925,8748,5136,302,049,1225,104271748
40.Ukrainenet.ua44,649,0922,9345,0122,532,9012,9328,2176365267
41.Francefr103,47,1524,9493,3958,430,807,4662,6347152340
42.Lithuanialt49,879,9224,7756,9322,251,687,2528,6283435679
43.Israelnet.il75,389,5826,8065,4112,821,342,556,57781587114
44.Indonesiaco.id31,445,9721,9542,5318,674,1811,9722,4457213356
45.Finlandfi45,089,5823,5248,7313,392,818,0813,6164335466
46.Austriaat40,519,7322,9046,5012,133,177,8514,2538162336
47.Belarusby28,077,6120,7137,5016,461,9711,1123,8886445469
48.European unioneu47,6710,5221,0146,7530,424,369,5325,7434142036
49.Estoniaee42,259,1121,5047,1922,863,028,5123,5853213962
50.Czech Republiccz41,8111,1822,2346,0218,502,966,4217,2236152236
51.Polandpl56,177,6020,2551,2319,941,917,8220,6845193247
52.United Kingdomco.uk44,328,3120,3545,5918,901,296,9417,8473275373
53.Slovakiask46,629,4320,7743,4615,281,874,9718,3540172840
54.Indonesiaid23,639,5114,1931,7419,247,2613,3626,46782242122
55.Sloveniasi30,198,3818,1243,477,401,762,515,6766445270
56.Bosnia and Herzegovinaba37,539,5916,2848,097,184,295,987,49110344680
57.United Arab Emiratesnet.ae26,928,1418,7234,123,970,670,971,31138119127145
58.Ukrainecom.ua24,826,0215,2339,8313,131,727,5614,9881375084
59.Serbiars33,978,0116,9439,367,310,933,578,4583475775
60.New Zealandnet.nz51,853,1417,3563,5120,570,361,8719,291003563127
61.Thailandth82,027,2917,0755,448,830,381,504,2015186104215
62.North Macedoniacom.mk20,3210,3417,1926,085,550,831,244,1676505773
63.Russiaru33,685,0114,4440,3421,720,905,4025,7582295687
64.Jordancom.jo24,766,4016,5241,193,120,500,844,9713287108142
65.Montenegrome24,359,1015,2925,367,511,071,835,5349324064
66.Greecegr23,146,5814,2435,313,270,742,194,6280386083
67.Bangladeshcom.bd20,404,0510,8421,8415,871,628,5519,9573103578
68.Ecuadornet.ec20,156,1014,2629,081,790,531,172,3613898119159
69.Croatiahr25,255,5013,4727,839,140,852,648,3675375173
70.Madagascarmg28,653,5911,7245,1526,570,344,9256,4810063097
71.Mexicomx18,846,6413,2722,932,590,911,602,56975669100
72.Georgiage15,064,1813,3320,893,680,561,145,0214082120142
73.Colombiaco63,195,7112,7144,1023,120,452,3020,9012245103187
74.Mexiconet.mx19,575,1712,1425,022,880,451,723,891125370173
75.Malaysianet.my31,343,7311,1538,0210,830,453,1212,041374870144
76.Albaniaal15,766,1810,2219,545,661,964,898,2272485972
77.Latvialv28,113,2610,1134,7414,821,314,7814,3888446193
78.Brazilcom.br16,074,2811,2722,331,040,170,340,56218136151182
79.Omanom21,334,9310,9827,384,100,310,592,9817582161209
80.Indonesianet.id16,334,279,8220,467,280,882,537,0181294181
81.Brazilnet.br14,915,0510,5321,000,450,160,330,50189140161190
82.Colombianet.co16,984,509,8824,141,470,400,782,1315095111186
83.Turkeycom.tr12,673,918,9217,661,600,460,601,2415386136160
84.Nicaraguanet.ni13,024,498,3316,391,540,430,861,8614090101180
85.Boliviabo9,374,648,3312,550,490,290,480,67180135146185
86.United Kingdomnet.uk27,442,638,0031,5610,800,390,7515,9110517126173
87.Dominican Republicnet.do12,383,397,9014,271,450,430,741,071377388157
88.Morocconet.ma16,093,477,9010,424,790,340,693,1299425988
89.Kazakhstankz18,122,457,6619,394,690,460,791,9513080108138
90.Cypruscom.cy17,124,077,6515,322,730,490,803,2411678105144
91.Mexicocom.mx16,412,877,5819,093,170,360,682,711276589163
92.Costa Ricaco.cr14,163,987,4217,370,930,350,501,32196111174224
93.Thailandco.th24,233,936,8220,725,370,391,643,8417186114224
94.Hondurashn11,362,846,9113,312,240,410,972,7013781104177
95.Boliviacom.bo8,913,567,1212,010,540,310,500,71192133145216
96.Omannet.om10,352,506,9811,542,150,330,460,68228153184303
97.Guyananet.gy6,954,826,768,480,700,560,660,73142108114126
98.Réunionre22,673,286,6918,187,790,270,300,90236196260300
99.Paraguaynet.py11,293,266,6114,110,360,270,360,40245191215287
100.Nicaraguacom.ni9,712,146,2916,721,230,391,001,79162103120195

Top 20 hostnames

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
OrszágHostnameA vizsgálatok számaAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Czech Republicvutbr.cz
 
437,992,57366,5814,9454,093,15458,5829,410113
Japannuro.jp
 
430,391,89317,4818,5436,893,01350,8821,7196816
Hungarybme.hu
 
317,348,92219,2605,5215,461,4395,09356,730235
Japancommufa.jp
 
205,755,00120,6249,5254,250,96134,6429,924121419
Czech Republicroznovskastredni.cz
 
148,165,00129,2229,6103,767,8693,27125,4138913
Polandtonetic.pl
 
132,431,50159,6179,117,7111,0713,8122,912091218
Czech Republiccvut.cz
 
283,527,2394,29542,9321,932,2494,54691,1162410
Czech Republicsatt.cz
 
201,578,7893,89367,7173,888,9894,82314,46458
Japanbbiq.jp
 
225,548,4196,17394,0155,240,4289,07229,429192328
Czech Republiczcu.cz
 
181,631,6292,04251,6231,927,8693,62233,512459
Indiamaxnet.sk
 
151,832,8499,47323,365,5426,7461,8697,161991316
Japantransix.jp
 
156,030,3287,30196,2115,534,8682,52126,467132035
Japanad.jp
 
146,029,7484,97225,6138,827,9081,47209,733131831
Italymclink.it
 
90,7828,8196,87125,957,1610,8755,8097,2727161729
Polandvirtuaoperator.pl
 
205,141,10100,1370,654,8632,1248,6776,97163513
Polandtarnobrzeg.pl
 
120,127,3689,49113,365,7526,0059,6894,2621141620
Polandls.com.pl
 
103,678,54111,4122,115,0010,9314,1218,983781542
Polandwtvk.pl
 
153,034,9478,42132,0145,036,6676,36141,5167916
Switzerlandcablecom.ch
 
152,533,5294,91208,755,4716,1139,1069,9831111626
Czech Republicmendelu.cz
 
107,722,3170,9692,6170,1924,2781,8493,73135713