Internetsebesség-teszt statisztika a felhasználó gazdaneve szerint

Ez mutatja a 100 legnépszerűbb országot, a letöltési és feltöltési sebesség szerint rendezve. A letöltési sebesség kétszer olyan fontos, mint ebben a sorrendben.

Elsősorban a medián értékben bízunk; megbízhatóbb, mint a tiszta átlagérték. Az alsó kvartil (Q1) és a felső kvartilis (Q3) is megjelenik. A medián, a Q1 és a Q3 adhat képet a teszteredmények statisztikai eloszlásáról.

Language:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , PL , SK , UK , RO , CZ

Internetes sebesség grafikon a világon

Letöltése

Feltöltés

Válasz

A 100 legjobb ország

Ezeket a statisztikákat az IP fordított rekordjának (hostnév) TLD használatával állítják össze. Egyes országok több TLD-t használnak (például .co.uk, .net.uk). Kattintson az ország nevére (ha lehetséges) a részletes statisztikák megtekintéséhez.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 OrszágTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg287,534,45161,8445,1273,830,33120,3434,43851144
2.Singaporenet.sg280,670,89146,4373,6273,765,07126,7446,2165711
3.Israelil193,882,46105,7341,9118,057,3592,44159,99569
4.Japanjp227,740,35102,4316,9196,621,8592,11274,227111729
5.Moldaviamd187,432,0590,87307,1172,934,9191,14256,52641039
6.Romaniaro189,726,9682,17261,5122,721,3063,83149,22691526
7.Netherlandsnl164,534,7092,09230,557,2516,2526,3338,5629131723
8.Israelnet.il195,433,2888,30287,845,584,5628,6983,872981218
9.Denmarkdk145,626,1178,54204,976,9612,8333,7986,2937172538
10.Icelandis151,620,0070,28137,9143,410,1842,57165,64951959
11.Spaines151,217,7265,53206,8125,09,0837,52161,946162658
12.Brazilbr105,023,6252,4491,9672,6017,8861,7292,2936172247
13.Switzerlandch115,227,9364,04133,657,5914,3629,2562,462191419
14.Polandnet.pl128,021,6361,53159,645,599,8329,3254,6326101523
15.Ecuadornet.ec75,5420,4852,09100,269,6715,6647,7596,253271326
16.Brazilnet.br112,115,5654,49167,173,238,6034,4993,5563193666
17.Polandcom.pl127,318,0557,15141,663,578,7526,3766,632891525
18.Hungaryco.hu68,9623,3244,7987,0239,8915,9835,2157,681681116
19.Brazilcom.br106,812,5447,69133,955,077,1227,5468,0766183263
20.Luxembourglu130,814,7943,99105,064,599,5727,5269,8936212638
21.United Kingdomuk107,18,2042,4193,8086,508,2328,7789,7776112368
22.New Zealandco.nz102,114,2541,39140,843,045,1030,5273,9595324080
23.Norwayno114,817,6346,85114,346,689,0319,4946,2463203250
24.Serbiaco.rs75,3926,0051,0989,2717,816,909,7714,8445132032
25.Hungaryhu131,815,7946,46140,551,036,8618,9745,5028111831
26.Canadaca114,816,2050,12122,358,795,3311,3053,9259102054
27.Japanco.jp82,5410,9639,9880,1367,388,3929,8583,3136132644
28.Belgiumbe82,2817,5146,3993,0218,195,8213,8022,1540192641
29.Francefr157,110,5342,10198,5107,82,3220,87138,839152140
30.Germanyde97,9714,4146,4196,2223,585,2912,0333,9940172437
31.Indianet.in52,4913,7130,6064,3056,2619,9137,2475,4735101738
32.Portugalpt92,1811,1338,43105,239,207,0621,1162,6756243254
33.Austriaco.at70,4921,3343,2677,3620,046,189,9423,0020131622
34.Australiacom.au60,7515,6440,2654,0718,454,9415,7818,8857162752
35.Indiain57,5211,9634,8971,8648,635,4125,3261,1964284573
36.Swedense101,415,0938,55108,057,707,6816,2348,9845133145
37.Bahraincom.bh44,2225,1943,9166,165,282,663,534,531049394104
38.Colombianet.co76,5511,2234,7996,2339,336,0019,8131,8158182844
39.Colombiaco85,095,0638,5893,2784,640,6311,5693,361031427124
40.United Kingdomco.uk74,8718,7836,9457,5230,155,8213,3619,6450293849
41.Uruguaynet.uy98,547,2530,05101,920,562,2825,7431,7281183279
42.New Zealandnet.nz74,2810,9734,1277,4729,942,6415,3440,811013453121
43.Bangladeshnet.bd30,0911,0426,0643,8231,519,9329,8846,893391535
44.Australianet.au55,1614,9734,5653,1914,474,5212,5617,8457162753
45.Chilecl149,93,5629,28189,9122,31,1722,26121,963112262
46.Vietnamvn49,398,4129,8182,4035,203,6518,8853,4493324089
47.Bulgariabg59,5313,1328,8665,9641,415,7020,6157,1164223660
48.Finlandfi67,4613,7633,5880,4828,304,3710,3123,9264365372
49.Ecuadorec37,997,5926,1651,0034,683,2723,9847,1042111834
50.Lithuanialt78,4110,1130,9381,1163,232,7214,1855,0747103053
51.Ukraineua43,2513,2226,8759,3136,136,1221,6654,0469335280
52.Bosnia and Herzegovinaba62,358,7631,2274,099,162,169,7614,1665364251
53.Russiaru54,808,6726,4873,0946,013,3518,8474,0259203767
54.Czech Republiccz67,2212,7630,0566,9836,485,3710,7026,0831132033
55.Italyit75,4710,2429,1070,1630,062,8912,1720,1644162849
56.Slovakiask83,7311,7228,5372,9738,003,679,9641,1932142434
57.Austriaat52,9911,3328,4460,0115,834,779,6318,2737162335
58.Estoniaee42,7513,3128,3351,0326,094,249,1730,8560274062
59.European unioneu74,5010,5425,4365,3347,585,5513,6935,7631121832
60.Polandpl83,098,8926,4682,3229,123,4911,4529,8343183144
61.United Arab Emiratesnet.ae98,4810,4424,0991,5738,093,0614,6151,4152131870
62.Malaysianet.my77,326,9824,04100,936,824,3012,7244,4478175080
63.Bangladeshcom.bd26,329,2520,0630,8125,048,2519,7829,5244111850
64.Belarusby34,019,1821,4450,9528,565,9715,9249,6166415066
65.Indiaco.in36,338,6519,5445,4936,996,9719,4247,3361233960
66.Ukrainenet.ua52,059,4319,4947,8155,484,8319,5159,8757344480
67.Argentinacom.ar55,897,9022,8458,2123,492,1010,3926,9569172859
68.Ecuadorcom.ec29,2710,1022,6345,4715,035,179,4115,9856152054
69.Mexiconet.mx36,7513,2724,2044,5411,512,395,2311,5263304567
70.Perunet.pe35,596,1920,5644,4320,072,4110,0322,4369223292
71.Irelandie56,039,1019,8743,5618,963,688,9824,3352213860
72.Jordancom.jo33,309,1022,4843,8010,311,983,406,621109099113
73.Mexicocom.mx39,187,5120,4649,4818,211,637,2619,8868214075
74.Perucom.pe31,297,6618,2127,7231,515,5711,7625,8640101832
75.Montenegrome49,3114,0519,7234,8027,873,795,8012,9466204574
76.Serbiars50,247,7618,9046,5716,041,885,7419,0551172948
77.Paraguaycom.py41,924,7316,6456,1311,241,149,1017,641214760121
78.Colombiacom.co39,656,2316,5542,7813,162,728,6614,1287253979
79.Argentinanet.ar42,995,0816,7850,0518,750,787,9022,80911932100
80.Latvialv67,135,1216,4762,6157,581,688,3829,5872233864
81.Turkeycom.tr38,778,2817,5537,918,362,515,657,6147152554
82.Greecegr35,927,2217,4848,938,340,924,499,5262254062
83.United Statesus77,762,7515,57104,659,600,705,4552,731293274214
84.Croatiahr28,476,4514,4429,6515,051,175,0213,8761213858
85.Nicaraguanet.ni25,947,2214,1127,5111,421,013,9917,421055981126
86.Thailandco.th55,346,0912,8545,9316,811,674,7617,041275180203
87.Indonesiaco.id24,303,8211,3527,5414,352,237,4416,1479376099
88.Dominican Republicnet.do24,855,8213,5131,556,990,942,958,11995064103
89.Armeniaam15,265,5112,5819,578,110,913,029,2010878122130
90.Georgiage17,125,5710,4927,2612,452,094,0615,451037693113
91.Thailandth33,965,1710,7027,4813,990,403,5115,7716662197220
92.Philippinescom.ph14,935,579,6414,2611,371,594,125,8980466592
93.Costa Ricaco.cr14,187,3410,4617,842,900,711,314,48154124138185
94.Cypruscom.cy24,024,908,9921,548,970,972,697,82946782114
95.Bosnia and Herzegovinanet.ba14,823,798,9423,572,820,531,313,3068354560
96.Indonesianet.id19,962,157,3719,458,831,373,538,381024267117
97.Morocconet.ma25,223,417,8423,8311,360,541,8515,7483426698
98.El Salvadorcom.sv15,334,437,3722,163,010,491,013,001309299156
99.Kyrgyzstankg10,903,336,7012,793,260,292,062,771566583286
100.Egyptcom.eg10,323,316,9815,441,660,470,922,14175102125155

Top 20 hostnames

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
OrszágHostnameA vizsgálatok számaAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
551,418,75871,1932,2251,416,68271,8519,9125511
Czech Republictul.cz
 
467,493,48524,5846,9538,394,10766,5900,09558
Japancommufa.jp
 
726,291,90388,9814,3611,691,92321,6585,117101316
Japannuro.jp
 
367,372,05264,3580,8359,888,45277,8580,51971321
Czech Republicupce.cz
 
364,356,86222,3815,5396,675,62266,4903,614458
Polandostnet.pl
 
272,887,83330,3365,456,1718,0045,1982,2724101214
Denmarkbnaa.dk
 
251,0110,2252,6289,0252,194,25178,2214,88566
Denmarkfastspeed.dk
 
267,274,39205,0372,1119,131,1063,50104,532172334
Japanbbiq.jp
 
291,571,89167,3483,4208,450,29133,2315,123172024
Germanytele-ag.de
 
275,257,31182,4513,060,7226,9073,6483,7323192028
Netherlandscaiway.nl
 
241,336,80156,9463,5204,031,36110,0334,3195918
Israel012.net.il
 
248,175,16188,7299,557,8130,2639,9779,07124712
Czech Republiccvut.cz
 
328,232,64134,9708,1362,236,87138,5784,012248
Japanad.jp
 
213,454,46141,0338,7173,556,45118,5266,323111724
Japanj-cnet.jp
 
210,669,48179,8334,744,479,4726,3787,7337202430
Polandtelpol.net.pl
 
259,864,26160,4404,160,5337,3351,2273,2815101318
Czech Republicvutbr.cz
 
360,839,57116,8833,7384,644,41130,3866,4121411
Czech Republiczcu.cz
 
194,849,10103,4286,3315,987,08152,1498,98358
Singaporesingnet.com.sg
 
223,930,10123,4326,5222,330,4593,55275,94483847
Czech Republicmuni.cz
 
202,433,2794,05232,2256,031,79134,3349,6166814