Internetsebesség-teszt statisztika a felhasználó gazdaneve szerint

Ez mutatja a 100 legnépszerűbb országot, a letöltési és feltöltési sebesség szerint rendezve. A letöltési sebesség kétszer olyan fontos, mint ebben a sorrendben.

Elsősorban a medián értékben bízunk; megbízhatóbb, mint a tiszta átlagérték. Az alsó kvartil (Q1) és a felső kvartilis (Q3) is megjelenik. A medián, a Q1 és a Q3 adhat képet a teszteredmények statisztikai eloszlásáról.

Internetes sebesség grafikon a világon

Letöltése

Feltöltés

Válasz

A 100 legjobb ország

Ezeket a statisztikákat az IP fordított rekordjának (hostnév) TLD használatával állítják össze. Egyes országok több TLD-t használnak (például .co.uk, .net.uk). Kattintson az ország nevére (ha lehetséges) a részletes statisztikák megtekintéséhez.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 OrszágTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporenet.sg279,849,01114,6470,9243,238,6393,49365,6205711
2.Singaporecom.sg201,934,62100,5289,2171,822,1983,33204,3246820
3.Japanjp212,138,4991,79272,0172,419,5482,05206,130111832
4.Romaniaro164,327,5269,07194,4110,620,9153,66128,126101628
5.Austriaco.at157,234,2672,38119,146,8810,0417,9448,0721131622
6.Spaines121,322,0360,33134,468,599,3434,0986,2252243153
7.Netherlandsnl115,430,5761,48134,841,489,8225,6031,6229131724
8.Switzerlandch115,026,9457,97118,762,1611,3330,1861,0623101420
9.Moldaviamd70,0619,9250,0990,3150,6913,4438,2974,9534102643
10.Denmarkdk125,120,7551,05140,168,278,5933,6974,5239192743
11.Japanco.jp123,317,4648,13162,560,946,8533,2358,3141153059
12.United Arab Emiratesnet.ae90,8613,8344,73103,048,603,3228,4572,2564242743
13.Portugalpt77,3213,8045,65114,744,616,9022,4688,6830111633
14.Ecuadornet.ec37,9518,5936,1251,5634,6812,0836,6949,023871128
15.Hungaryhu115,016,1044,76110,342,445,2617,6739,1532132133
16.Norwayno81,8116,2442,3690,9439,836,2418,8435,5146142748
17.Brazilnet.br87,0913,0039,22102,852,282,4823,1865,1959152652
18.New Zealandco.nz87,2514,7043,7383,9515,931,5312,8319,5890334283
19.Polandcom.pl95,0515,4341,6994,6042,474,9116,8444,4033101627
20.Serbiaco.rs51,5324,7544,9470,898,765,707,7712,9635153249
21.Israelnet.il126,516,0947,06101,223,581,853,3731,4164101695
22.Canadaca89,3613,6043,14101,134,603,8110,7733,7853132346
23.Polandnet.pl89,2215,5039,0991,3430,854,7016,9441,2128111729
24.Germanyde86,0814,1440,6383,3218,263,5610,7127,7137172437
25.Ukrainenet.ua59,7816,3532,4067,9250,5213,0724,2280,0345303749
26.Brazilcom.br75,8111,0937,5090,9130,762,8613,5831,4561193261
27.Hungaryco.hu76,3916,1529,6658,6250,338,5028,3547,8420101524
28.Swedense102,316,4637,07105,665,205,3713,2664,0934132338
29.Chilecl111,06,1231,28156,590,620,9623,21106,471102150
30.Icelandis105,75,7536,8486,6384,901,7711,8441,41971430100
31.Lithuanialt85,1311,2434,6689,2870,672,9216,2088,685672451
32.Australiacom.au53,0413,0235,6353,9713,923,6713,4618,5460182854
33.Belgiumbe61,9013,7035,8874,0514,844,2711,6619,0455222836
34.Indiain51,6412,6834,2569,1732,642,8813,3244,7474295180
35.Indiaco.in40,5514,9130,5853,7028,547,5019,6040,2659253956
36.Luxembourglu96,8919,2133,1771,4547,696,3613,7051,6334172535
37.Australianet.au48,3314,2435,0551,5911,961,539,6017,0062193458
38.New Zealandnet.nz114,710,2633,6495,6117,321,9510,2721,85108344482
39.Vietnamvn45,919,4332,6567,7925,390,7311,9439,991213550199
40.United Kingdomco.uk61,3013,8032,0954,2623,262,5112,9020,6356244460
41.Bangladeshnet.bd36,4112,0424,3951,2135,329,7624,2248,583561228
42.Francefr119,18,2430,97114,068,530,8511,0082,8045162441
43.Ukraineua38,3710,3528,9154,1529,175,4314,3139,8557344562
44.Italyit54,7511,8429,5762,0121,292,3011,0619,7142172745
45.Latvialv53,769,2727,2463,7138,612,9311,4032,8882163568
46.Czech Republiccz53,6612,7327,5054,3424,084,359,7822,7533142134
47.Finlandfi51,708,8625,5558,8618,102,559,0618,6469405575
48.Austriaat47,7910,4425,6152,1813,493,458,5015,1037162235
49.Thailandth66,0110,0527,7254,4329,771,043,139,511248796115
50.Colombianet.co41,588,0225,8255,6311,361,696,7410,3572203069
51.Polandpl68,648,8824,8065,4222,352,088,6625,2744193246
52.Uruguaynet.uy34,306,6123,4157,068,511,019,5511,1486173596
53.Slovakiask59,0510,5525,0352,5818,852,386,1723,4735152535
54.European unioneu54,919,7422,2249,7533,164,0110,1729,3139111937
55.Estoniaee45,7610,4824,1647,5518,341,776,2220,7779406082
56.Malaysianet.my48,806,5122,3462,8725,441,659,4634,6289255484
57.Indonesiaco.id28,608,9120,7336,4917,565,3612,3321,3867213259
58.Irelandie42,389,0721,5843,1718,162,568,7017,0641253547
59.Bulgariabg40,309,9920,8442,8519,221,488,6225,7270324467
60.Argentinacom.ar36,497,4921,1047,8310,570,984,3214,3171203980
61.Russiaru40,405,4717,7451,9632,771,419,3543,8375223865
62.Perunet.pe36,876,4417,9043,4718,050,648,3520,8480213286
63.Mexiconet.mx26,439,2120,5332,734,741,312,904,7791486690
64.Belarusby28,898,3516,6241,0617,730,648,8324,6477426177
65.Mexicomx27,278,6919,5635,344,421,061,924,3879385585
66.Israelco.il43,195,2419,2175,377,970,491,964,941231742189
67.Serbiars40,028,2118,0543,289,971,163,9610,8654213756
68.Montenegrome163,39,8617,5624,22106,21,684,707,2756173461
69.Bangladeshcom.bd22,455,5313,0527,0220,173,5111,0123,0978101964
70.Bosnia and Herzegovinaba24,1210,4613,7126,6010,805,698,7910,3660353945
71.Armeniaam19,604,6317,5727,243,540,440,682,9714983151181
72.Indianet.in58,804,6813,4444,9452,393,048,0733,8143102447
73.Ecuadorec23,653,7813,2135,5419,490,446,9730,5463142473
74.Réunionre27,574,8216,2039,872,850,341,004,5816387109233
75.Mexicocom.mx28,485,4214,6333,6810,770,583,3711,1281265287
76.Georgiage16,626,1113,2920,687,210,683,288,061387988135
77.Indonesiaid22,044,5410,3721,3117,022,888,6520,35902745126
78.United Statesus36,565,4813,7533,409,420,431,484,8717166125238
79.Turkeycom.tr17,575,1212,4622,833,860,643,535,6067193981
80.Greecegr25,007,0213,1038,473,960,742,195,0678325384
81.Perucom.pe19,375,219,5521,0118,432,158,3819,806651881
82.Argentinanet.ar27,965,6111,8436,999,700,582,3710,90832540101
83.Hondurashn17,656,8312,2222,222,090,671,272,3413388103131
84.Indonesianet.id17,704,0010,7721,679,151,173,278,431042942105
85.Nicaraguanet.ni17,184,8411,1528,421,210,430,700,92178118130184
86.Colombiacom.co20,023,609,5828,075,170,582,946,561013248136
87.Costa Ricaco.cr18,905,6210,3325,431,100,400,751,25160116134191
88.Croatiahr18,133,649,2019,117,820,742,116,7978395177
89.Philippinescom.ph10,524,248,5513,954,211,472,914,301215472117
90.Morocconet.ma24,403,769,4619,2313,010,510,7913,2885405979
91.Trinidad and Tobagoco.tt13,005,889,4413,670,580,410,550,78172134149195
92.Thailandco.th25,494,557,7120,0915,560,532,203,6316494112219
93.Dominican Republicnet.do17,733,358,2921,823,120,470,833,3613165101166
94.Guatemalanet.gt13,474,148,0414,762,090,400,782,9014687122171
95.Cypruscom.cy13,133,838,0015,833,540,510,742,9212882136155
96.Paraguaycom.py23,912,667,5932,436,320,281,449,4715455100267
97.Ecuadorcom.ec12,931,836,7619,948,091,102,116,8586385298
98.South Africaco.za14,933,406,9112,333,710,330,401,59193110199224
99.Guatemalacom.gt6,962,496,5810,371,860,320,801,591217891143
100.Boliviacom.bo11,152,996,4415,782,050,320,682,3217370131221

Top 20 hostnames

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
OrszágHostnameA vizsgálatok számaAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
700,7685,3873,7905,663,9869,3173,1875,899567
Czech Republicvutbr.cz
 
473,892,91498,8875,0486,593,57543,0893,54113
Japancommufa.jp
 
970,288,12455,62145827,287,44363,916931991216
Japannuro.jp
 
355,287,99239,6638,0348,074,17215,4658,11851018
Slovakiamartico.sk
 
231,0202,0216,6226,5156,2114,7159,5204,37777
Denmarkfastspeed.dk
 
285,241,06193,2455,8132,619,8362,74114,158202534
Polandtelnaptelecom.pl
 
262,654,02201,5510,337,0927,5635,6448,94103510
Japanitscom.jp
 
184,853,78181,0265,368,6711,0546,7567,6023111343
Lithuaniacgates.lt
 
191,253,42122,3334,9186,466,42150,1307,09368
Czech Republicmuni.cz
 
227,248,08124,3280,4230,443,61123,1326,5116711
Singaporesingnet.com.sg
 
247,554,65130,7327,4208,030,84103,3210,5175713
Japantransix.jp
 
189,252,52134,1256,0166,254,8193,63274,937121723
Czech Republiccvut.cz
 
295,845,67110,2534,3329,439,23106,7765,813248
Singaporestarhub.net.sg
 
282,047,67115,3473,2244,738,2492,63367,8215711
Switzerlanddsl-net.ch
 
224,852,84109,7419,9103,325,0690,66139,71691116
Czech Republicdkm.cz
 
188,947,27141,4291,930,1910,0819,8228,963191417
Denmarkhiper.dk
 
218,941,64120,5332,869,7926,9253,1266,1141213035
Japanj-cnet.jp
 
180,573,51141,5241,432,638,659,6973,3630202632
Polandtelkab.pl
 
198,561,65139,4236,023,849,5711,3920,8339121418
Hungarybme.hu
 
356,165,0594,38756,1319,958,8394,82634,17236